ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/11/21 14:56:10
سرویس دیگر رسانه‌ها
پورمختار خبرداد:

لزوم تعیین تکلیف نمایندگی فیلیپ موریس در ایران

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت به دنبال تعیین تکلیف مجوز واردات سیگار مارلبرو به کشور هستیم تا وزارت اطلاعات گزارش خود را در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس به وزارت امور خارجه ارائه کند.
لزوم تعیین تکلیف نمایندگی فیلیپ موریس در ایران رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت به دنبال تعیین تکلیف مجوز واردات سیگار مارلبرو به کشور هستیم تا وزارت اطلاعات گزارش خود را در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس به وزارت امور خارجه ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57406.jpg لزوم,تعیین,تکلیف,نمایندگی,فیلیپ,موریس,در,ایران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند رسیدگی به پرونده سیگار مارلبرو در کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: به دنبال تعیین تکلیف مجوز واردات سیگار مارلبرو به کشور هستیم تا وزارت اطلاعات گزارش خود را در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس به وزارت امور خارجه ارائه کند و از سوی دیگر وضعیت نمایندگی شرکت فیلیپ موریس در ایران باید مشخص شود که آیا این شرکت در ایران نمایندگی دارد یا خیر.

چندی پیش وزارت صنعت مجوز واردات سیگار مارلبرو را صادر کرد که پس از بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده توسط کمیسیون اصل 90، این کمیسیون از وزارت اطلاعات خواست تا در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس (شرکت تولیدکننده سیگار مارلبرو) تحقیق کرده و گزارشی را به وزارت امور خارجه ارائه کند.
به همین سبب کمیسیون اصل 90 پیگیر چگونگی مجوز واردات سیگار مارلبرو و اعلام استعلام وزارت اطلاعات در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس است.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet