هدر موبایل
1393/11/21 15:02:50
سرویس دیگر رسانه‌ها
کائیدی:

مردم بار دیگر اعتمادشان به نظام را ثابت می‌کنند

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نیازی نیست به مردم بگوییم هوشیار باشید؛ چراکه آن‌ها آگاه به مسائل هستند و ثمرات انقلاب را تا حد اعلا حفظ می‎کنند و در این راه هر ساله با هوشیاری کامل و بیشتر از سال‎های قبل از آرمان‎های انقلاب خود دفاع می‎کنند.
مردم بار دیگر اعتمادشان به نظام را ثابت می‌کنند نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نیازی نیست به مردم بگوییم هوشیار باشید؛ چراکه آن‌ها آگاه به مسائل هستند و ثمرات انقلاب را تا حد اعلا حفظ می‎کنند و در این راه هر ساله با هوشیاری کامل و بیشتر از سال‎های قبل از آرمان‎های انقلاب خود دفاع می‎کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44128.jpg مردم,بار,دیگر,اعتمادشان,به,نظام,را,ثابت,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛علی کائیدی اظهار کرد: مردم ایران انقلابی انجام دادند و در این راه خون‎هایی ریخته شد که موفقیت‎هایی به دست آمد؛ موفقیت‎های چشمگیری که با وجود تحریم و مقاومت‎هایی که دیگر کشورها در مقابل نظام ما داشتند به دست آمد.

وی افزود: این انقلاب متعلق به مردم است و آنان در صیانت از نظام جلوتر از مسئولین و مدیران هستند.

وی با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: دو شاخصه مهم که باعث پیروزی انقلاب شد حضور مردم در صحنه و وجود با برکت رهبر بود؛ همچنین پایداری که تا به حال انقلاب داشته به خاطر وحدت بین این دو شاخصه مهم است. شرکت مردم در راهپیمایی یعنی اعتماد به نظام که قطعاً با حضور پرشور آنان این موضوع بار دیگر اثبات خواهد شد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس با اشاره به اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: متأسفانه در این زمینه اقدامی عملی نداشتیم و در این رابطه چاره، تلاش بیشتر است یعنی با توجه به اقدامات صورت گرفته در بحث خودکفایی صادرات غیرنفتی را توسعه دهیم و فقط شعار ندهیم.

وی تصریح کرد: به صورت عملی اقتصاد مقاومتی را پیگیر نبودیم و کار ما در حد شعار بوده است. اقتصاد مقاومتی یعنی با کمترین امکانات بیشترین بهره‎برداری را داشته باشیم.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet