هدر موبایل
1393/11/22 13:03:20
سرویس فرهنگی
سید شریف حسینی:

اعمال نظر دولت بر انتخابات روسای فدراسیون‌ها سم است

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید روسای فدراسیون‌ها با نظر مجامع ورزشی و رای اعضا انتخاب شود، گفت: اعمال نظر دولت بر انتخابات روسای فدراسیون‌ها سم است.
اعمال نظر دولت بر انتخابات روسای فدراسیون‌ها سم است عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید روسای فدراسیون‌ها با نظر مجامع ورزشی و رای اعضا انتخاب شود، گفت: اعمال نظر دولت بر انتخابات روسای فدراسیون‌ها سم است. https://cdn.icana.ir/d/019/85128.jpg اعمال,نظر,دولت,بر,انتخابات,روسای,فدراسیون‌ها,سم,است Icana

سید شریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در دولت‌های گذشته نیز شاهد اعمال نظر آنها در انتخاب روسای فدراسیون‌ها بودیم، اظهار داشت: دولت‌ها نه فردی همراه، بلکه شخصیتی را برای روسای فرداسیون‌ها انتخاب می‌کنند که کارهای دیکته شده آنها را بدون چون و چرا قبول کنند نه فردی که همراه دولت باشد و این کار سمی است برای ورزش قهرمانی.

 نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در گذشته نیز شاهد این رفتارها بودیم و این کار مختص به دولت یازدهم نیست. دولت‌ها علاقه دارند افرادی در فدراسیون‌ها حاضر شوند که با دولت‌ها هماهنگ باشند. اما اعتقاددارم باید دموکراسی به معنای واقعی در فدراسیون‌ها پیاده شود.

وی توضیح داد: انتخابات روسای فدراسیون‌ها باید مانند انتخابات، خبرنگان، ریاست‌جمهوری، مجلس و شورای شهر  در فضایی سالم  و آزاد انجام شود تا افراد لایق و توانمند سکاندار ورزش قهرمانی باشند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس نهم شورای اسلامی اعتقاد دارد افرادی باید رئیس فدراسیون‌ها شوند که از تخصص لازم برخوردار باشند و بتوانند از عهدهبرنامه‌ای که ارائه می‌کنند بر آیند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet