هدر موبایل
1393/11/22 14:23:05
سرویس سیاسی
رؤسا و اعضای هیأت رئیسه مجامع نمایندگان استان‌ها اعلام کردند؛

22 بهمن، روز تجلی حماسه حضور ملت ایران/راهپیمایی غرورآفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن

رؤسا و اعضای هیأت رئیسه مجامع نمایندگان استان‌ها، حضور همه ایرانیان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن را چشمگیر خوانده و اعلام کردند که ایستادگی، حمایت از انقلاب و رهبری و عزت، پیام راهپیمایی امسال بوده است.
22 بهمن، روز تجلی حماسه حضور ملت ایران/راهپیمایی غرورآفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن رؤسا و اعضای هیأت رئیسه مجامع نمایندگان استان‌ها، حضور همه ایرانیان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را چشمگیر خوانده و اعلام کردند که ایستادگی، حمایت از انقلاب و رهبری و عزت، پیام راهپیمایی امسال بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/95704.jpg 22,بهمن،,روز,تجلی,حماسه,حضور,ملت,ایران/راهپیمایی,غرورآفرین,و,دشمن‌شکن,یوم‌الله,22,بهمن Icana

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ملت ایران امروز با حضور ده ها میلیونی خود در قالب اقیانوسی از امواج انسانی، با شعار مرگ بر امریکا اتحاد و همبستگی و اقتدار خودشان را در دفاع از آرمانهای امام راحل، ارزشهای انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری برای جهانیان به نمایش گذاشت.

مردم ایران اسلامی از همان ساعت های اولیه روز (22 بهمن) به سطح خیابان ها آمدند تا درراه پیمایی این روز بزرگ وتاریخی شرکت کنند، صحنه های بسیارزیبایی درراه پیمایی امروز رقم خورد، و راه پیمایی 22 بهمن متناسب با ارزش های انقلاب اسلامی برگزارشد.

از این رو نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، گوشه‌ای از عظمت و بزرگی حضور مردم ایران را در راهپیمایی 22 بهمن امسال را به تصویر کشیدند، که در ذیل می‌خوانید:

 

پورابراهیمی:حمایت مردم از تیم‌مذاکره‌کننده‌هسته‌ای در راهپیمایی 22 بهمن

محمدرضا پورابراهیمی عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور گسترده مردم استان کرمان در راهپیمایی 22 بهمن، گفت:‌ خوشبختانه مردم ایران همواره در صحنه بوده و از نظام و انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره)  و رهبری حمایت کردند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی امروز نشان داد که فشارهای کشورهای غربی و استکباری هیچ تأثیری در اداره مردم ایران ندارد بلکه آن ها را در مسیرشان استوارتر می‌کند.

پورابراهیمی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 1+5، گفت: با توجه به این موضوعات، حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشان‌دهنده حمایت همه جانبه ملت ایران از تیم مذاکره‌کننده است.

وی ادامه داد: تجربه ثابت کرده که هر وقت فشارها و دشمنی‌ها با مردم ایران و انقلاب اسلامی بیشتر شده حضور مردم در تمام عرصه‌ها بیشتر و بیشتر شده‌ است.

 

سادات‌ابراهیمی:ریزگردها هم حریف حضور مردم خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن نشد

سیدمحمد سادات ابراهیمی عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان خوزستان، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، حضور گسترده مردم استان خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن را مثبت و غرورآفرین خواند و گفت: روز 22 بهمن و حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز، بلوغ سیاسی و اجتماعی ملت ایران را به تمام جهانیان نشان داد، همچنین این راهپیمایی نشان داد که مردم ایران به هر میزانی که تحت فشار قرار گیرند، بیشتر در عزم و اراده‌شان برای دفاع از نظام مصمم می‌شوند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در چند سال اخیر تحریم‌های ظالمانه غرب فشارهای اقتصادی زیادی را به مردم وارد کرد اما شاهد هستیم که ملت ایران با شکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی امسال شرکت کردند، همچنین مردم ایران در 35 سال گذشته نشان دادند که از نظام و آرمان‌های انقلاب مانند جان و مال خود محافظت می‌کنند.

وی با بیان اینکه حضور گسترده و پرشور مردم خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن امسال بسیار دارای اهمیت است، تصریح کرد: با وجود بروز معضل ریزگردها در این استان، اما شاهد هستیم که مردم با تمام توان در راهپیمایی حضور پیدا کردند، که این نشان میدهد که مردم مسائل اصلی نظام را فراموش نمی‌کنند و میان موضوعات اصلی و فرعی تفاوت قائل هستند.

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان خوزستان، ادامه داد: امیدواریم مسئولان اجرایی قدر مردم را بدانند و با ارائه خدمت صادقانه به حمایت‌های همه جانبه ملت پاسخ بدهند.

 

شفیعی: ایستادگی و عزت؛ پیام راهپیمایی 22 بهمن

نوذر شفیعی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم کشور به‌ویژه مردم  ولایت‌مدار استان فارس در راهپیمایی امروز 22 بهمن، گفت:‌ امروز برای من کاملا روشن شد که هر راهپیمایی 22 بهمن با راهپیمایی سال قبل آن متفاوت است، به طوری که هر سال به جمعیت مردم در راهپیمایی افزوده شده و ملت ایران هر سال پرشورتر از سال گذشته در صحنه حضور پیدا می‌کنند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه پیام راهپیمایی امروز ملت ایران ایستادگی، عزت و دفاع از آرمان‌های است، ادامه داد: پیام راهپیمایی 22 بهمن امروز به رغم همه فشارهای بین‌المللی این بود که هر چه دشمنان ایران اسلامی، مردم را بشکنند و تحت فشار قرار دهند، اما مردم در عزم و اراده و وفاداریشان نسبت به آرمان‌های انقلاب و رهبری هیچ خللی وارد نمی‌شود.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، ایران در شرایط حساس بین‌المللی و منطقه‌ای قرار دارد و همین موقعیت باعث حضور پرنگتر و باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال شده است، از طرف دیگر تجربه ثابت کرده که هرگاه دشمنی‌ها با انقلاب اسلامی بیشتر شود حضور مردم در راهپیمایی پررنگتر می‌شود.

 

امیرآبادی‌فرهانی: تقدیر نماینده مردم قم از حضور حماسی مردم در 22 بهمن

احمد امیر آبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حضور عظیم مردم در راهپیمایی سراسر کشور قابل تقدیر است گفت:امیرآبادی فراهانی اذعان داشت: وظیفه می‌دانم حماسه‌آفرینی مردم غیور قم در یوم الله 22 بهمن را ارج گذاری کنم.

وی بیان داشت: برخی رسانه‌های بیگانه و معاند سعی دارند حضور میلیونی مردم ایران در این راهپیمایی شکوهمند را به راهپیمایی ده‌ها هزار نفر محدود می‌کنند، برخی هم که دشمنی کمتری دارند، این حضور را در حرکت صدها هزار نفری خلاصه می‌کنند، رسانه‌های آزاد و آزاده نیز حقیقت و حرکت میلیونی مردم را به تصویر می‌کشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ایام دهه فجر تجلی خاطرات روزهای شیرین و خاطره انگیز پیروزی ملت شجاع، مؤمن و قهرمان ایران بر دیو ظلم و ستم و سرآغاز حیات طیبه و با عزت در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم قم افزود: این انقلاب زمینه‌ای شد تا بسیاری از ملت‌ها و آزدی‌خواهان جهان دریابند که با تمسک به اندیشه‌های ناب اسلامی و تکیه بر ایمان و قدرت مردم، می‌توان در برابر ظلم و ستم مستکبران جهان ایستادگی کرده و افق‌های روشن خودکفایی و خوداتکایی و استقلال و آزادی را پیش روی خود دید.

 

بیگی ئیلانلو: مردم آذربایحان غربی در راهپیمایی 22 بهمن انزجار قلبی خود را از دشمنان نظام ابراز کردند

روح الله بیگی ئیلانلو در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری حضور با شکوه مردم استان آذربایجان غربی در راهپیمایی 22 بهمن ماه، افزود: همه مردم در صف های به هم فشرده و با مشت های گره کرده در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و علی رغم بارش باران راهپیمایی باشکوهی را رقم زدند تا وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان دهند.

نماینده مردم شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم استان آذربایحان غربی انزجار قلبی خود را از دشمنان نظام ابراز کردند؛ ملت شهید پرور ایران اسلامی ضمن گرامیداشت یادوخاطره امام (ره) و شهدای والامقام، عهد و پیمان ناگستتنی خود را آرمان های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بستند.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید بر اینکه ملت ایران امروز اعلام کردند که هرگونه تلاشی که بخواهد اصل فصل الخطاب بودن منویات رهبر انقلاب اسلامی را خدشه دار سازند محکوم خواهند کرد، افزود: امروز مردم با تاثیر از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظ وحدت همه مسلمانان دنیا را تکلیف شرعی همه مسئولان دانستند و هرگونه تلاش از سوی هر شخص و جریانی برای مخدوش کردن انسجام ملی و برهم زدن آرامش عمومی کشور و انجام بداخلاقی ها و کشاندن اختقلافات بین مردم را بازی در زمین دشمن تلقی کردند.

وی تصریح کرد: امروز مردم آذربایجان غربی و ایران اسلامی به اعمال تحریم های زنجیره ای و یک جانبه و ظالمانه نظام سلطه و اردوگاه لیبرال سرمایه داری غرب به سرکردگی آمریکا را محکوم کردند و از مسئولان نظام خواستند که با اتخاذ رویکرد اقتصاد مقاومتی و راهبرد جهادی در صحنه تولید ملی و به میدان آوردن کار و سرمایه ایرانی و اتکا به جوانان کارآفرین سناریوی شیطانی دشمن را خنثی کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی، گفت: ملت ایران به کارآمدی نظام اسلامی در عرصه های پیشرفت ها و دستاوردهای علمی افتخار کردند و از مقام ارجمند شهیدان والا مقام به ویژه شهدای حوزه علم و فناوری قدردانی کردند.

 

موسوی اصل: ملت ایران نشان دادند که در برابر استکبار خم به ابرو نمی آورند

میر قسمت موسوی اصل در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره راهپیمایی 22 بهمن ماه، افزود: مردم استان اردبیل امروز با شکوه و انسجام هرچه تمام تر امروز در صحنه حاضر شدند تا وحدت خود را به رخ جهانیان بکشند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم امروز تا آخرین لحظه در راهپیمایی حضور داشتند که بدون شک این راهپیمایی می تواند پیام مهمی برای استکبار قلمداد شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه مردم امروز نشان دادند که در برابر استکبار هیچ گاه خم به ابرو نمی آورند و از انقلاب و ارزش ها و دستاوردهای انقلاب دفاع می کنند، تصریح کرد: مطالبات مردم در این راهپیمایی آن بود که مردم ایران از حق مسلم خود عبور نخواهیم کرد.

وی یادآور شد: مردم امروز از مسئولان درخواست کردند که در مذاکرات حقوق مردم ایران را لحاظ کنند و در برابر استکبار محکم بایستند.

 

حسینی:22 بهمن نقطه عطفی در تاریخ ایران است

مرتضی حسینی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور مردم قزوین در راهپیمایی 22 بهمن گفت: نظام اسلامی که با هدایت امام راحل بنیانگذاری و با پشتیبانی مردم به پیروزی رسید، دستاوردهای مادی و معنوی زیادی داشت و توانست تحول شگرفی در بخش های مختلف ایران اسلامی ایجاد کند.

وی ایران اسلامی را تنها کشوری در جهان اسلام برشمرد که مردم آن به طور مستقل برای تعیین سرنوشت خود تصمیم می‌گیرند و در ادامه اظهارکرد: خوشبختانه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری، بسترهای سعادت مادی و معنوی ملت ایران فراهم شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین تاکید کرد: شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به عنوان اصلی ترین و محوری ترین شعار مردم در خلال شکل گیری نظام اسلامی بود و اکنون به برکت خون شهدا و پایمردی مردم، این شعار امروز به ثمر نشسته است.

 

بیگلری:حماسه آفرینی مردم ایران در سی و ششمین بهار آزادی

محسن بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ادامه داد: امروز ملت ایران دیگربار به دنیا ثابت کرد که درجهت تحقق آرمان‌های رفیع خود هرنوع سختی و مشکل را به جان می‌خرد و تا آخرین قطره خون از اهداف بلند انقلاب عزیزش دفاع خواهد کرد و کوتاه نخواهد آمد.

نماینده مردم سقز و بانه اظهار داشت: به نوبه خود و به عنوان خادمی کوچک از تمام ملت مبارز ایران اسلامی خاصه مردم مومن، متدین، ولایت مدار و شریف استان کردستان بواسطه حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نهایت تشکر و قدردانی می‌کنم.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان ضمن اشاره به ضمن گسترده مردم این دیار در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم قهرمان ایران در سی و ششمین بهار پرشکوفه انقلاب اسلامی ایران بار دیگر حماسه ای بیادماندنی و در خور شان و نام ایرانی آفریدند.

 

احمدی:حضور چشمگیر مردم بوشهر در راه پیمایی 22 بهمن قابل توصیف نیست

موسی احمدی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مراسم با شکوه راه پیمایی 22 بهمن، گفت: مردم بصیر، آگاه و هوشمند استان بوشهر همگام با مردم ایران اسلامی با توجه به حساسیت های منطقه حضور پر شور و چشمگیری در راه پیمایی امسال داشتند.

نماینده مردم کنگان و جم درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خوشبختانه همانند سالیان گذشته مردم منطقه جم با شور غیر قابل وصفی در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند و حتی در بعضی از مناطق حوزه انتخابیه بنده حضور مردم قابل مقایسه با سال های گذشته نبود.

وی تصریح کرد: از همه اقشار مختلف جامعه دراین مراسم حضور داشتند و باید تاکید کرد که حتی برادران اهل سنت در راه پیمایی 22 بهمن مراسم کم نظیر و چشم گیری را از خود در شهرستان های کنگان ، دین و جم به نمایش گذاشتند، بنابراین باید تاکید کرد که مردم ایران اسلامی هیچ گاه دست از دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی برنخواهند داشت.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر،گفت: اما باید اشاره کرد که پیام این حضور پر شور به تیم مذاکره کننده هسته ای این است که بابد به حفظ منافع ملی پافشاری کرده و ذره ای از مواضع اصولی خود عقب نشینی نکنند، همچنین به کشورهای ابر قدرت دنیا می گوییم که 36 سال با تمام توان از انقلاب اسلامی دفاع کرده و هرچه زمان بگذرد از میزان حمایت مردم  از انقلاب و ولایت فقیه کاسته نمی شود.

 

موسوی لارگانی: اتحاد و انسجام مردم در راهپیمایی 22 بهمن شگفت آور بود

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه حضور مردم استان اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن ماه شگفت آور بود، افزود: بر اساس آنچه که در صدا و سیما منتشر شد این حضور درهمه استان های دیگر کشور با شکوهتر از هرسال برگزار شد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس نهم، ادامه داد: ملت ایران امسال در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور بی سابقه ای داشتند به گونه ای که با سال های گذشته قابل قیاس نبود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه در داخل کشور اتحاد و انسجام مردم را به نمایش گذاشت و این پیام را با خود به همراه دارد که اگر بخواهیم در همه عرصه ها به نتیجه برسیم باید این وحدت را حفظ کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: به طور حتم این حضور پیامی برای دشمنان خارجی نیز دربرداشت و نشان داد که یاوه گویی های دشمنان بر ملت ایران تاثیر نخواهد گذاشت همچنین با توجه به اهانت مجله شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)، حضور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان آنها بود که نشان داد ملت ایران محال است دست از نظام و انقلاب خود برنخواهند داشت.

 

جعفری: پشتیبانی از انقلاب، با حضور کم نظیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن

قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در بجنورد، گفت: آن روز مردم برای انقلاب کردن آمدند و امروز آمده اند که از آن حراست کنند.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمعیت 200 هزار نفری بجنورد، بیان کرد:  در راهپیمایی امروز، حدود 70 تا 90 هزار نفر از مردم این شهر شرکت کرده اند و این حضور بیانگر رضایتمندی مردم از انقلاب است.

به گفته وی، انقلاب جمهوری اسلامی ایران مانند روزهای اول دارای شور و شعور بوده و مردمی بودن آن نسبت به گذشته وسیعتر شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: امروز شاهد حضور نسل جوانی هستیم که انقلاب را ندیده اند، اما با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن، پشتیبانی خود از انقلاب را به نمایش گذاشته اند.

جعفری با بیان اینکه پیام انقلاب ما ظالم ستیزی و مظلوم نوازی بود، گفت: قطعا مردم سوریه، لبنان، فلسطین، عراق، بحرین، یمن و سایر مظلومان جهان از این ایستادگی مردم ایران شاد خواهند شد.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه در مجلس در رابطه با پیامهای یوم الله 22 بهمن برای جهانیان نیز بیان کرد: مردم این پیام را به دشمن دادند که هرگز ذلت را نمی پذیریم و تحریم هم کند ترین سلاح به کار گرفته شده از سوی دشمن است.

 

جدگال: مردم ایران حاضر به بی وفایی با نظام نیستند

یعقوب جدگال عضو هیالت رییسه مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور گسترده مردم چابهار در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، گفت: این راهپیمایی، همبستگی، وحدت و همراهی ملت با نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت و مردم با رهبر کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر و کنارک در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم چابهار با حضور در خیابانها به دنیا نشان دادند که همچنان شور اوایل انقلاب در ذهن ها باقی مانده و دشمنان بدانند که مردم حاضر به بی وفایی با نظام نیستند.

وی تصریح کرد: در این راهپیمایی شاهد حضور پر شکوه مردم بودیم و این مراسم با شور و شعف برگزار شد تا دشمنان بدانند که مردم ایران پایبند به رهبر و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

رستمیان: دولتمردان به پشتوانه مردم در صحنه های بین المللی حضور پیدا می کنند

عبدالرحمن رستمیان عضو هیات رییسه مجمه نمایندگان استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، گفت: امسال مردم حضوری پر رنگ تر از سالهای گذشته داشتند.

نماینده مردم دامغان، حضور پر رنگ مردم را به منزله عظمت کشور ارزیابی کرد و افزود: حضور مردم در صحنه از مسئولین پشتیبانی می کند و دولتمردان به پشتوانه همین مردم با قدرت در عرصه های بین المللی حضور پیدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: در این راهپیمایی تمام اقشار جامعه حضور داشتند و می توان با تدبیر صحیح، در تمام عرصه ها موفق بود.

به گفته این عضو هیات رییسه مجمع نمایندگان استان سمنان، این حضور کم نظیر، بیانگر ایستادگی در پشت سر رهبری و تبعیت از نظام است.

 

قره سید رومیانی:مردم آذربایجان شرقی بار دیگر با حضور خود با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند

میر هادی قره سید رومیانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با یادآوری حضور پر رنگ مردم استان آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم این استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که همواره پشتیبان انقلاب بوده  و از آرمان های نظام پاسداری می کنند.

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان این که کشور ما در حال حاضر در شرایط حساسی قرار دارد افزود: جهانیان چشمشان به رفتار های ملت ما دوخته شده و به طور حتم حضور بی مثال مردم در یوم الله 22 بهمن امسال مشت محکمی بر دهان سران استکبار بود.

وی ادامه داد:حضور گسترده ملت شریف ایران در راهپیمایی سی و ششمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی  در برهه حساس کنونی کشور به انسجام نظام و گوش زد این مهم  به جهانیان منجر شد.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی  یاد آور شد:ملت همیشه در صحنه ایران همواره در سی و شش سالی که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد با حضور در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی کشور پایبندی آگاهانه خویش را به آرمان های انقلاب و نظام نشان دادند.

 

احمدی لاشکی:ملت ایران با حضور خود در این روز نقشه های سران استکبار را نقش بر آب کردند

قاسم احمدی لاشکی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان این که مردم  استان مازندران امروز 22 بهمن سال 93  با حضور خود در راهپیمایی بار دیگر پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفته و آرمان های انقلاب و نظام تجدید میثاق کردند گفت:حضور مردم در عرصه های مختلف تاکنون نشان داده هیچ دشمنی نمی تواند وحدت کشور را از آن سلب کند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایطی که کشور ما با انواع و اقسام تحریم ها و تهدید ها مواجه است مردم بار دیگر نشان دادند که جلوی هر سختی ایستاده و برای پایداری نظام تلاش می کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم  تصریح کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی امروز نشانی از قدرت و وحدت ملت ایران بوده و نشان داند در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و امام همیشه ثابت قدم هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: مرد استان مازندران با حضور پر رنگ تر از هر سال در یوم الله 22 بهمن  مشت مهمی بر دهان استکبار زده  و تمام برنامه ریزی های غرب  را برای فروپاشی انقلاب بر هم زدند.

 

طلا:مردم پای انقلاب خود ایستاده اند/ تجدید بیعت با امام و انقلاب صورت گرفت 

حسین طلا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور گسترده مردم در 22 بهمن امسال گفت: حضور بی بدیل مردم در این روز بار دیگر وحدت مردم را در تمامی شرایط جهانیان ثابت کرد.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و ری در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسداری از ارزش‌های انقلاب را با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب به جهانیان ثابت نشان دادند، افزود: دنیای استکبار باید بداند که حضور مردم در 22 بهمن امسال پرشور تر از همیشه خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه انقلاب ایران نگاه جدیدی به نام جمهوری اسلامی به جهانیان عرضه کرده است، تصریح کرد: انقلاب ایران حاصل همین حضور پرشور مردم است. 

وی افزود: مردم امروز نشان دادند که هیچ تهدید آن ها را از صحنه بیرون نخواهد کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مردم امروز بار دیگر مهر تاییدی بر دموکراسی موجود در ایران و همچنین آرمان های انقلاب زدند.

 

سیدسعید حیدری‌طیب:مردم ایران امروز بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند

سیدسعید حیدری‌طیب عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را گسترده، غرورآفرین توصیف کرد و گفت:‌ مردم ایران امروز با حضور گسترده بار دیگر بر دهان یاوه‌گویان و کشورهای استکباری مشت محکمی زدند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور پرنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر عمق وظیفه شناسی و احساس مسئولیت ملت ایران بود، همچنین راهپیمایی امروز ملت شریف ایران تجدید پیمانی با حضرت امام راحل، آرمان های شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری بوده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه مردم با حضور گسترده خود پاسخ همه اقدامات غربی ها را دادند  و بار دیگر تثبیت نظام جمهوری اسلامی را تمدید کردند.

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان کرمانشاه ادامه داد: حضور حماسی مردم  در راهپیمایی 22 بهمن باعث یاس و ناامیدی دشمنان و غرور و امیدآفرینی برای ایران اسلامی شد.

 

نگهبان‌سلامی:حضور پرشور مردم جریان مذاکرات را به نفع ایران تثبیت کرد

محمود نگهبان سلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت ضمن تبریک یوم الله 22 گفت: مردم استان خراسان رضوی و ایران اسلامی در سی و ششمین راهپیمایی شکوهمند انقلاب اسلامی ، حضوری پرشور و منسجم داشتند.

دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: امروز آحاد مردم ایران از اقشار مختلف در صفوف متحد و منسجم قدرت ملی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته و بار دیگر با آرمان های مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

وی گفت: حمایت های همیشگی مردم ایران از نظام جمهوری اسلامی همواره خنثی کننده توطئه های رنگارنگ دشمنان ایران و استکبار جهانی بوده است و امسال نیز باردیگر ملت حماسه خلق کردند.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در ادامه افزود: باتوجه به مذاکرات جامع هسته ای ، موضع گیری صریح مقام معظم رهبری و فرافکنی های طرف غربی، حضور مردم جریان مذاکرات را به نفع فرزندان انقلاب تثبیت کرد. پیام حضور امسال مردم در راهپیمایی 22 بهمن این بود که جمهوری اسلامی و مردم ایران همچنان متحد هستند و اجازه هیچ گونه زیاده خواهی را به استکبار جهانی نمی دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet