هدر موبایل
1393/11/24 09:27:47
سرویس اجتماعی
آلیا انتقاد کرد:

لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولان تنها با یک کلمه تغییر تقدیم مجلس شد/ وزیر کار پاسخگو باشد

رئیس فراکسیون حمایت از معلولان مجلس با انتقاد از اینکه لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولان تنها با یک کلمه تغییر هفته گذشته تقدیم مجلس شد، گفت: با توجه به ضرورت حمایت از معلولان، وزیر کار باید پاسخگوی این اقدام باشد.
لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولان تنها با یک کلمه تغییر تقدیم مجلس شد/ وزیر کار پاسخگو باشد رئیس فراکسیون حمایت از معلولان مجلس با انتقاد از اینکه لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولان تنها با یک کلمه تغییر هفته گذشته تقدیم مجلس شد، گفت: با توجه به ضرورت حمایت از معلولان، وزیر کار باید پاسخگوی این اقدام باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43026.jpg لایحه,اصلاح,قانون,حمایت,از,معلولان,تنها,با,یک,کلمه,تغییر,تقدیم,مجلس,شد/,وزیر,کار,پاسخگو,باشد Icana

فاطمه آلیا در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بلاتکلیفی لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولان، افزود: در همه کشورها توجه به معلولان یکی از محورهای پیشرفت هر جامعه است که متاسفانه در کشور ما توجه چندانی به این مهم نمی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای ادامه داد: قانون فعلی حمایت از معلولان از لحاظ اعتبارات تاحدودی با مشکل مواجه شد و بر اساس آن قرار بود دولت لایحه اصلاحیه در این خصوص را به مجلس ارایه دهد تا تمام انتظارات و خلاءها در قانون فعلی را رفع کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر ضرورت طبقه بندی معلولان، تصریح کرد: به طور حتم باید در لایحه اصلاحیه قانون فعلی،  معلولانی که درصد معلولیت بیشتری دارند از حمایت های بیشتری برخوردار باشند لذا انتظار می رفت مسئولان در تدوین لایحه مذکور چنین ضرورتی را مورد توجه قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet