هدر موبایل
1393/11/24 12:53:24
سرویس اقتصادی
احمدی خبر داد:

قطع 72 ساعته آب و برق در استان ایلام همزمان با هجوم ریزگردها/مسئولان به داد مردم برسند

نماینده مردم دهلران و آبدانان در مجلس، با انتقاد از عملکرد استانداری ایلام در بحث وجود ریزگردها در این استان، گفت: در شرایط بد آب و هوایی استان ایلام در چند روز گذشته، آب و برق بسیاری از شهرهای جنوبی این استان به مدت ۷۲ ساعت به دلیل عملکرد ضعیف سازمانهای ذی ربط قطع و حتی مراکز توزیع بنزین و نانوایی های نیز تعطیل بودند.
قطع 72 ساعته آب و برق در استان ایلام همزمان با هجوم ریزگردها/مسئولان به داد مردم برسند نماینده مردم دهلران و آبدانان در مجلس، با انتقاد از عملکرد استانداری ایلام در بحث وجود ریزگردها در این استان، گفت: در شرایط بد آب و هوایی استان ایلام در چند روز گذشته، آب و برق بسیاری از شهرهای جنوبی این استان به مدت 72 ساعت به دلیل عملکرد ضعیف سازمانهای ذی ربط قطع و حتی مراکز توزیع بنزین و نانوایی های نیز تعطیل بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/44885.jpg قطع,72,ساعته,آب,و,برق,در,استان,ایلام,همزمان,با,هجوم,ریزگردها/مسئولان,به,داد,مردم,برسند Icana

علی محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت درباره شرایط آب و هوایی استان ایلام در چند روز گذشته گفت: در چند روز گذشته مسئله وجود ریزگردها شرایط آب و هوایی استان ایلام را تحت تاثیر شدید خود قرار داد این در حالی است که مسئولان توجهی کافی به این موضوع نداشتند.

نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی در این خصوص ادامه داد: مردم شهرهای استان ایلام به دلیل وجود ریزگردها در هوا با مشکلات فراوانی در چند روز گذشته روبرو شدند و شرایط برای بیماران بسیار دشوار است.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: متاسفانه عملکرد استانداری و ادرات استان ایلام در انعکاس اخبار شرایط بحرانی آب و هوای استان و رسیدگی به مشکلات قابل دفاع نیست و حتی از سوی هیئت دولت نیز تاکنون نماینده ای برای بررسی مشکلات مردم به استان ایلام سفر نکرده است.

احمدی گفت: در شرایط بد آب وهوایی استان ایلام در چند روز گذشته، آب و برق بسیاری از شهرهای جنوبی این استان به مدت 72 ساعت به دلیل عملکرد ضعیف سازمانهای ذی ربط قطع شد و حتی مراکز توزیع بنزین و نانوایی های نیز تعطیل بودند که این موضوع باعث نارضایتی مردم شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: از هیئت دولت و مسئولان مربوطه درخواست می کنم به مسئله ریزگرد ها در استان ایلام مخصوصا شهرهای جنوبی استان بصورت جدی توجه و تدابیر و برنامه های لازم برای رفع مشکلات مردم اتخاذ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet