هدر موبایل
1393/11/24 10:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

مسئولان محیط‌ زیست عزم خود را برای مهار ریزگردها ثابت کنند/خوزستان حق زیادی بر گردن ما دارد

نماینده مردم بجنورد در مجلس با اشاره به آلودگی هوا در خوزستان گفت: دولت و مخصوصا مسئولان محیط‌‌ زیست باید کاری کنند که برای مردم خوزستان ثابت شود که آنها آنچه در توان داشته‌اند برای رفع مشکل آلودگی هوای این استان انجام داده‌اند.
مسئولان محیط‌ زیست عزم خود را برای مهار ریزگردها ثابت کنند/خوزستان حق زیادی بر گردن ما دارد نماینده مردم بجنورد در مجلس با اشاره به آلودگی هوا در خوزستان گفت: دولت و مخصوصا مسئولان محیط‌‌ زیست باید کاری کنند که برای مردم خوزستان ثابت شود که آنها آنچه در توان داشته‌اند برای رفع مشکل آلودگی هوای این استان انجام داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/76622.jpg مسئولان,محیط‌,زیست,عزم,خود,را,برای,مهار,ریزگردها,ثابت,کنند/خوزستان,حق,زیادی,بر,گردن,ما,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ، درباره آلودگی هوا در استان خوزستان اظهارداشت: مردم خوزستان به دلایل مختلف حق زیادی به گردن ما دارند و نباید در مورد آنها نامهربانی کرد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای خوزستان گفت: مسئولان کشور باید با توجه به دستور ویژه رهبر معظم انقلاب برای رسیدگی به مشکل مردم خوزستان شبانه روز تلاش کنند تا هرچه سریعتر مشکل آلودگی هوای این استان مهار شود.

این نماینده مجلس با اشاره به برخی از دلایل ایجاد آلودگی هوا در خوزستان، تاکید کرد: باید از مسئولانی که در راهپیمایی 22 بهمن در کنار مردم خوزستان حضور داشتند و مانند آنها در معرض آلودگی هوا قرار گرفتند، تشکر کرد. همه مسئولان باید این روزها به فکر مردم خوزستان باشند مخصوصا کسانی که مسئولیت مستقیم در رابطه با این مشکل دارند.

وی تصریح کرد: دولت و مسئولان، مخصوصا مسئولان محیط زیست باید کاری کنند که برای مردم خوزستان ثابت شود که آنها آنچه در توان داشته‌اند برای رفع مشکل آلودگی هوای این استان انجام داده‌اند.

جعفری با بیان اینکه مسئولان محیط زیست باید به خوزستان سفر کنند و از نزدیک با مشکلات مردم این استان آشنا شوند و برای رفع مشکل چاره‌اندیشی کنند، گفت: مردم انتظار دارند که کسانی که مستقیما با مشکل آلودگی هوا در خوزستان مسئولیت دارند، وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet