هدر موبایل
1393/11/25 12:46:07
سرویس فرهنگی
نظری مهر:

فدراسیون فوتبال پاسخگوی عدم بازگشت پولادی به کشور باشد

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی باید نسبت به بازگشت بازیکن متخلفی که با کارت پایان خدمت جعلی در عرصه فوتبال ملی و بین المللی فعالیت می کند حساس باشد.
فدراسیون فوتبال پاسخگوی عدم بازگشت پولادی به کشور باشد سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی باید نسبت به بازگشت بازیکن متخلفی که با کارت پایان خدمت جعلی در عرصه فوتبال ملی و بین المللی فعالیت می کند حساس باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44376.jpg فدراسیون,فوتبال,پاسخگوی,عدم,بازگشت,پولادی,به,کشور,باشد Icana

محمد جواد نظری مهر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عدم پیگیری ورود مجدد بازیکن ایرانی با کارت جعلی پایان خدمت به قطر از سوی مراجع قضایی، گفت: در کنار اینکه مراجع قضایی باید به دنبال بازگشت پولادی به کشور باشند باید برای این دسته افراد خاطی جریمه های نقدی نیز در نظر بگیرند.

نماینده مردم بندر گز، بندر ترکمن و کردکوی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه عدم پیگیری دستگیری پولادی و مهیا کردن تمهیدات ورود وی به کشور ظلم در حق سایرین است، گفت: اگر طبق قانون با عوامل صدور کارت پایان خدمت جعلی و بازیکنانی که از این کارت ها استفاده کرده اند برخورد نشود، حس بی اعتمادی مردم نسبت به اجرای قانون در جامعه شکل خواهد گرفت.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی باید جلوی بی عدالتی را خصوصا درباره افراد مشهوری که به نحوی الگویی برای سایر جامعه محسوب می شوند، بگیرد گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی باید نسبت به بازگشت بازیکن متخلفی که با کارت پایان خدمت جعلی در عرصه فوتبال ملی و بین المللی فعالیت می کند حساس باشد.

نظری مهر در ادامه با اشاره به عدم اهمیت فدراسیون فوتبال نسبت به بازگشت مهرداد پولادی که هم اکنون در باشگاه الشاحنیه قطر بازی می کند، عنوان کرد: از آنجایی که از طرف فدراسیون فوتبال اهمال صورت گرفته است، این فدراسیون باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشد و جریمه پرداخت کند.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است عواملی که در نیروی انتظامی و سازمان وظیفه عمومی باعث صدور کارت های پایان خدمت جعلی شدند نیز مجازات شوند چرا که ممکن است حتی در حال حاضر نیز در این سازمان مشغول انجام کارهای غیرقانونی از این قبیل باشند./

پایان پیام

گفت و گو از مریم ابوفاضلی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet