هدر موبایل
1393/11/25 13:13:47
سرویس دیگر رسانه‌ها
آصفری:

اغتشاشگران در غائله ۲۵ بهمن ماهیت خود را نشان دادند/ تلاش برای وارونه‌سازی بیداری اسلامی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اغتشاشگران با غائله ۲۵ بهمن، ماهیت خود را نشان دادند و ثابت کردند به جای اینکه به فکر حل مشکلات مردم باشند، به‌ دنبال آشوب هستند.
اغتشاشگران در غائله ۲۵ بهمن ماهیت خود را نشان دادند/ تلاش برای وارونه‌سازی بیداری اسلامی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اغتشاشگران با غائله ۲۵ بهمن، ماهیت خود را نشان دادند و ثابت کردند به جای اینکه به فکر حل مشکلات مردم باشند، به‌ دنبال آشوب هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/84251.jpg اغتشاشگران,در,غائله,۲۵,بهمن,ماهیت,خود,را,نشان,دادند/,تلاش,برای,وارونه‌سازی,بیداری,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی حضور گسترده مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را نشان‌دهنده تداوم پایبندی مردم به امام و انقلاب برشمرد و افزود: آشوبگران با اینگونه اقدامات، ماهیت خود را نشان دادند و ثابت کردند که به جای اینکه به فکر حل مشکلات نظام و مردم باشند، به‌دنبال اغتشاش هستند.

آصفری حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را «نه» بزرگ به اغتشاشگران و فتنه‌گران ذکر کرد و گفت: البته دستگاه‌های اطلاعاتی نیز نباید اجازه سوءاستفاده به فتنه‌گران بدهند.

وی با ضروری شمردن عدم استفاده دولت از کسانی که سابقه فتنه دارند، اظهار داشت: امروز در بعضی پست‌ها از عناصر فتنه استفاده می‌شود که موجب نارضایی مردم شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ملاک دولت در عزل و نصب‌ها باید حضور یا عدم حضور در فتنه سال 88 و تبری جستن از آن باشد.


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet