هدر موبایل
1393/11/27 08:33:00
سرویس اقتصادی
میر محمدی مطرح کرد:

بانک ها برای جلوگیری از ایجاد اختلال احتمالی در شبکه شتاب بانکی در ایام پایانی سال تدبیر کنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت جلوگیری از ایجاد اختلال احتمالی در شبکه شتاب بانکی به دلیل افزایش حجم تراکنش های بانکی در ایام پایانی سال گفت: بانک مرکزی باید تدابیر لازم را برای تقویت دستگاه های خود پرداز بانکی فراهم کند تا مردم برای خرید های پایانی سال با مشکل روبرو نشوند.
بانک ها برای جلوگیری از ایجاد اختلال احتمالی در شبکه شتاب بانکی در ایام پایانی سال تدبیر کنند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت جلوگیری از ایجاد اختلال احتمالی در شبکه شتاب بانکی به دلیل افزایش حجم تراکنش های بانکی در ایام پایانی سال گفت: بانک مرکزی باید تدابیر لازم را برای تقویت دستگاه های خود پرداز بانکی فراهم کند تا مردم برای خرید های پایانی سال با مشکل روبرو نشوند. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg بانک,ها,برای,جلوگیری,از,ایجاد,اختلال,احتمالی,در,شبکه,شتاب,بانکی,در,ایام,پایانی,سال,تدبیر,کنند Icana

سید محمد حسین میرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت دستگاه های خود پرداز بانکی و پایانه های الکترونیک فروشگاهی گفت: معمولا در ایام پایانی سال حجم تراکنش پایانه های فروشگاهی و دستگاه های خود پرداز بانکی  بالا می رود که در برخی مواقع این موضوع باعث ایجاد خلل در عملکرد این دستگاه ها و ایجاد مشکل جدی برای مردم می شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بانک مرکزی برای ایام پایانی سال باید به نحوی برنامه ریزی کند که تمامی بانک ها اقدامات لازم را برای ارائه خدمات بانکی الکترونیکی مطلوب به مردم انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: به دلیل انجام خریدهای پایانی سال باید سامانه شاپرک به نحوی ساماندهی شود که مردم در انجام مبادلات الکترونیکی با مشکل روبرو نشوند.

میر محمدی با تاکید بر ضرورت جلوگیری از ایجاد اختلال احتمالی در شبکه شتاب بانکی به دلیل افزایش حجم تراکنش های بانکی در ایام پایانی سال گفت: بانک ها برای سرویس دهی مطلوب دستگاه های خود پرداز به خانوارها در ایام پایانی سال باید از متصدیان بیشتری برای این دستگاه ها استفاده کنند تا خانوارها با مشکل روبرو نشوند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یاد آور شد: بانک مرکزی باید ارز مورد نیاز مسافران نوروزی به خارج از کشور را براساس ضوابط و مقررات مربوطه تامین کند تا با مردم سال خوبی را آغاز کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet