خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1393/11/29 11:10:50
سرویس فرهنگی
کیاسری:

برگزاری کنسرت موسیقی نیاز جامعه است/ با برهم‌زنندگان کنسرت‌ها برخورد شود

عضو فراکسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد رفتارهای برخی گروه ها با کنسرت‌های موسیقی تاکید کرد که این هنر نیاز جامعه جوان کشور است و باید بر هم زنندگان کنسرت‌های دارای مجوز برخورد قاطع شود.
برگزاری کنسرت موسیقی نیاز جامعه است/ با برهم‌زنندگان کنسرت‌ها برخورد شود عضو فراکسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد رفتارهای برخی گروه ها با کنسرت‌های موسیقی تاکید کرد که این هنر نیاز جامعه جوان کشور است و باید بر هم زنندگان کنسرت‌های دارای مجوز برخورد قاطع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/56523.jpg برگزاری,کنسرت,موسیقی,نیاز,جامعه,است/,با,برهم‌زنندگان,کنسرت‌ها,برخورد,شود Icana

سید رمضان کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت: زمانی که کنسرتی مجوز دارد نباید اخلالی در برگزاری آن ایجاد شود. این نوع رفتارها باعث بی نظمی در جامعه می‌شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برهم خوردن کنسرت‌ها از سوی برخی گروه‌ها آن هم به صورت خودسر نشان می‌دهد که باید دستگاه‌های نظارتی و انتظامی جدی‌تر وارد شوند.

وی اعتقاد دارد در صورتی می‌توان با کنسرتی برخورد شود که مجوزهای لازم را نداشته باشد و فضای کنسرت هنجار شکن باشد و خطوط قرمز رعایت نشده باشد.

کیاسری با بیان اینکه اصل بر داشتن مجوز است اظهار داشت: وقتی گروهی مجوز دارد، باید برنامه‌ آنها اجرا شود. امروز موسیقی نیاز جامعه جوان کشور است. موسیقی بخشی از فرهنگ هر جامعه‌ای است نمی‌توان آن را جدا از آداب و رسوم، غذا و معماری بدانیم.

این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد که اگر از فرهنگ اصیل خود در هر موضوعی مخصوصا موسیقی فاصله بگیریم، گرفتار موسیقی و فرهنگ غربی می‌شویم که سنخیتی با ما ندارند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه کسی نباید مانع برگزاری کنسرت‌های دارای مجوز شود، گفت: اول باید اجازه بدهند کنسرت برگزار شود اگر ناهنجاری رخ داد از مجاری قانونی برخورد‌های لازم صورت گیرد. در غیر این صورت باید با برهم‌زنندگان کنسرت‌های موسیقی برخورد قاطع و جدی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet