هدر موبایل
1386/07/04 11:22:00
سرویس سیاسی
با صدور بیانیه‌ای

انجمن کلیمیان ایران رفتار خارج از نزاکت رئیس دانشگاه کلمبیا را محکوم کرد

انجمن کلیمیان ایران با صدور بیانیه‌ای رفتار خارج از نزاکت رئیس دانشگاه کلمبیا را در جریان سفر ریاست محترم جمهوری ایران به آمریکا محکوم کردند.

در بیانیه انجمن کلیمیان ایران آمده است:

اغتشاشات و ناآرامی‌ها و رفتار خارج از نزاکتی که توسط برخی از مدعیان آزادی بیان و دموکراسی در جریان سفر ریاست محترم جمهوری ایران رخ داد بار دیگر ثابت کرد که مدعیان ظاهری آزادی بیان و دموکراسی به کار برد ابزاری این مفاهیم بسنده کرده‌اند.

بدیهی است هرگونه آشوب و ایجاد تنش با دیدگاه‌های یهودیت نبوی همخوانی ندارد و یهودیان براساس تعالم حضرت موسی اعتقاد دارند که باید در فضایی سالم، آرام و به دور از هرگونه تشنج به گفتگو نشست.

از آنجا که این رفتار این بار متوجه ریاست جمهوری ایران شده است که به لحاظ حقوقی نماینده مردم ایران محسوب می‌شود، کلیمیان ایران این بی نزاکتی‌ها و خودرایی‌ها را شدیدا محکوم می‌کنند و براعتقاد راسخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مورد تلاش برای ایجاد صلحی عادلانه در جهت اصرار می‌ورزند.

مهندس موریس معتمد نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، دکتر سیامک مده صدق رئیس انجمن کلیمیان تهران، جاویدخان داداش رئیس انجمن کلیمیان شیراز، حیوه ماه گرفته رئیس انجمن کلیمیان اصفهان و فریدون قهرمانی رئیس انجمن کلیمیان کرمانشاه امضاء کنندگان این بیانیه می‌باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet