هدر موبایل
1388/01/15 10:19:00
سرویس صحن

مجلس فردا جلسه علنی دارد

**مجلس شورای اسلامی پس از پایان تعطیلات نوروزی خود، فردا یکشنبه اولین جلسه علنی خود را در سال ۱۳۸۸ برگزار می‌کند.

"حمیدرضا حاجی بابایی" عضو هیات رییسه مجلس اعلام کرد: بررسی طرح تعدادی از نمایندگان جهت تشکیل کمیسیون ویژه به منظور نظارت بر اجرایی شدن سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی در دستورکار جلسه علنی فردا قرار دارد.

همچنین ‌روز یکشنبه گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جهت بررسی طرح الزام دولت به تجدید نظر در روابط تجاری و اقتصادی با کشورهای حامی تروریسم در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد .

عضو هیات رییسه مجلس ادامه بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی را در مورد حفظ و حمایت و توسعه و بهره برداری از منابع دامی کشور، قرائت گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح اصلاح تبصره 4 قانون برقراری حقوق وظیفه و مستمری بگیران، قرائت گزارش کمیسیون کشاورزی در خصوص سوال انوشیروان بندپی نماینده نوشهر از وزیر  جهاد کشاورزی و بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی از طرح زکات و لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی کالا و مسافر بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری پاکستان را از دیگر دستورکارهای جلسه علنی فردا برشمرد.

آخرین جلسه علنی مجلس در سال 1387 در روز 26 اسفندماه این سال تشکیل شد که به برطرف کردن ایرادات شورای نگهبان به مصوبه بودجه سال 1388 کل کشور اختصاص داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet