هدر موبایل
1388/01/16 17:13:00
سرویس صحن

نژاد‌‌فلاح: دستگاه‌های دولتی اصلاح الگوی مصرف را از خود شروع کنند

**نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام دستگاه‌های دولتی باید برای تسریع در اصلاح الگوی مصرف این مهم را ابتدا از خود شروع کنند.

"محمدحسین نژادفلاح" سومین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به نامگذاری سال 88 به عنوان اصلاح الگوی مصرف از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید تمام دستگاه‌های دولتی برای تسریع دراصلاح الگوی مصرف این مهم را ابتدا از دستگاه‌های خود شروع کنند.

وی افزود: صدا و سیما، رسانه‌ها و دستگاه های دولتی و اجرائی برای تحقق اصلاح الگوی مصرف در جامعه تلاش کنند.

فلاح نژاد با اشاره به نامگذاری دهه چهارم به عدالت و پیشرفت از سوی مقام معظم رهبری گفت: اگر چه امروز کشور در فناوری نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، دست یابی به انرژی هسته ای و همچنین پرتاب ماهواره برای جهانیان حرف جدیدی را مطرح کرده است اما کشور همچنان قله‌های پیشرفت را باید طی کند.

نماینده مردم طالقان بیان داشت:‌ پیشرفت، زمانی معنا پیدا می‌کند که روحیه عدالت محوری را گسترش دهیم و عدالت زمانی تحقق پیدا می‌کند که کشور قله‌های پیشرفت را طی کند.

وی با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری دهم افزود: مهمترین مسئله در انتخابات آتی این است که همه ‌برای حضور گسترده مردم در صحنه تلاش کنیم.

وی اضافه کرد: از رئیس جمهور آینده انتظار می‌رود برای مبارزه با فقر، اعتیاد، طلاق و اقتصاد تک محصولی به همراه گسترش عدالت تلاش کند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مردم حوزه انتخابیه خود در انتخاب وی به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به دولت و دستگاه‌های اسلامی گفت: در راستای عهدی که با مردم حوزه انتخابیه دارم از هئیت ‌دولت و مجلس می‌خواهم در راستای برطرف کردن مشکلات حوزه انتخابیه تلاش بیشتری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet