هدر موبایل
1388/01/16 17:28:00
سرویس صحن
نماینده اردبیل با اشاره به برکناری علی دایی:

سرمایه‌های کشور را نباید با تصمیمات نسنجیده تخریب کرد

**نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رکناری علی دایی از سمت سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: سرمایه‌های کشور را نباید با تصمیمات نسنجیده و بی درنگ مسئولین تربیت بدنی تخریب کرد.

"سیدکاظم موسوی" پنجمین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به اینکه دولت و مجلس باید در جهت حل مشکلات مردم اردبیل تلاش کنند، گفت: با توجه به نوپا بودن سرمایه‌گذاری در این استان باید سرمایه‌گذاران با اعتماد خود در این استان سرمایه‌گذاری نمایند زیرا استان اردبیل دارای 50 هزار جوان تحصیل‌کرده و بیکار است.

نماینده مردم اردبیل با تاکید بر اینکه تغییرات متوالی مربیان تیم ملی چاره‌ساز نیست، گفت: سرمایه‌های کشور را نباید با تصمیمات نسنجیده و بی درنگ مسئولین تربیت بدنی تخریب کرد، مگر ما چند علی دایی و رضازاده داریم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: علی دایی در 13ماه مدیریت خود در تیم ملی 16 مورد برد داشته‌اند و علت اینکه به خاطر یک باخت برکنار شده‌، باید مشخص شود.

نماینده مردم اردبیل با طرح پرسشی از مجری برنامه نود، مبنی بر اینکه چرا علی دایی را به نظرسنجی گذاشته و ورزش کشور را به چالش انداخته‌اید، گفت: با احترامی که برای آراء مردم قائل هستم اما ابهامات زیادی در تعداد حجم پیام‌های کوتاه در نظرسنجی وجود دارد.

موسوی تصریح کرد: علی دایی آقای گل جهان بوده است و از ایشان اخیراً در جهت عضویت در کمیته جوانان جهان دعوت به همکاری شده‌است.

این نماینده مجلس خطاب به کفاشیان گفت: شما بارها در نطق‌های متعددتان فرموده‌اید اگر تیم ملی به جام جهانی صعود کند یا نکند، علی دایی را عوض نخواهید کرد ولی یک‌شبه در این مورد تصمیم‌گیری کردید.

وی با طرح این سوال آیا منشاء باخت تیم ملی در برابر تیم فوتبال عربستان علی دایی بوده است یا مسئولان فدراسیون یا خود علی‌آبادی، گفت: بنده به فردوسی‌پور پیشنهاد می‌کنم که علی دایی را به نظرسنجی بگذارند آنوقت مشخص می‌شود مقصر علی دایی است یا علی‌آبادی. یقیناً فدراسیون و علی‌آبادی مقصر اصلی هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet