هدر موبایل
1386/07/04 13:15:00
سرویس فرهنگی

فرشیدی: مهمترین مساله تنظیم روابط انسانی است

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حضور یک میلیون و یک صد هزار نیرو در آموزش و پرورش، مهمترین اصل را تنظیم این نیروها خواند.

محمود فرشیدی ظهر امروز در حاشیه جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهمترین مسایل موجود در آموزش و پرورش تنظیم روابط بین معلمان و دانش آموزان و بین همکاران آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به سخت بودن و مشکلات جسمی و روحی موجود در شغل تعلیم و تربیت گفت: گاها نیاز می شود تا برخی از همکاران به جهت بیماری، در شهرهای بزرگ مشغول به خدمت باشند و همچنین وجود 540 هزار نفر نیروی خانم و داشتن مشکلات خاص خانم ها امکان انتقال آنها به مناطق محروم وجود ندارد و اینگونه است که در شهرهای بزرگ تورم نیروی انسانی وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به تصویب طرح بازنشستگی 25 سال فرهنگیان گفت: با تصویب این طرح ما می توانیم نیمی از این تعداد را در مناطق محروم استخدام نماییم.

وی افزود: ما امیدواریم از طرح بازنشستگی 25 سال، آموزش و پرورش حداکثر استفاده را ببرد.

فرشیدی در خصوص پرداخت معوقه فرهنگیان گفت: به طور طبیعی به دلیل گستردگی آموزش و پرورش پاره ای معوقات پدید می آید، به آن معنا که با پرداخت معوقات قبلی، معوقات جدیدی پدید می آید که آن هم تلاش می شود تا پایان سال بتوانیم پرداخت نماییم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet