هدر موبایل
1394/02/04 12:30:26
سرویس اجتماعی
طلا خبر داد:

پیگیری وضعیت اهالی منطقه میدان امام حسین (ع) تا شهدا در جلسه مجمع نمایندگان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از پیگیری وضعیت اهالی منطقه میدان امام حسین (ع) تا شهدا در جلسه آینده این مجمع خبر داد.
پیگیری وضعیت اهالی منطقه میدان امام حسین (ع) تا شهدا در جلسه مجمع نمایندگان تهران سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از پیگیری وضعیت اهالی منطقه میدان امام حسین (ع) تا شهدا در جلسه آینده این مجمع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/80248.jpg پیگیری,وضعیت,اهالی,منطقه,میدان,امام,حسین,(ع),تا,شهدا,در,جلسه,مجمع,نمایندگان,تهران Icana

حسین طلا در گفت وگوبا خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری جلسه آینده مجمع نمایندگان استان تهران پیرامون رسیدگی به وضعیت کاسبان محله میدان شهدا تا میدان امام حسین(ع) خبر داد و افزود: از حدود سه سال گذشته پیاده راه میدان امام حسین(ع) تا شهدا مورد بررسی شهرداری تهران قرار گرفت وبحث پیاده راه در شهرداری مطرح شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر این اساس در ابتدا مسئولان شهرداری تهران معتقد بودند با اجرای این طرح تمام کاسبان و ساکنان با ارتقای قیمت مجموعه آن منطقه مواجه می شوند که این به نفع اهالی آن منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه بعد از آماده شدن پیاده راه میدان امام حسین (ع) تا میدان شهدا اما به نظر می رسید طرح مذکور نتوانست به انتظارها پاسخ دهد، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل عدم تردد ماشین و عدم دسترسی مناسب هم ساکنان و هم کسبه اعتراضات زیادی کردند و امروزه نیز حدود یکسال و نیم است که مشکلات اهالی این منطقه رها شده است.

وی یادآور شد: تاکنون چندبار اهالی منطقه میدان امامحسین تا میدان شهدا جلوی درب مجلس تجمع کرده و خواستار رسیدگی به حقوق خود شده‌اند که بر این اساس مجمع نمایندگان قرار است جلسه آینده خود را با حضور مسئولان شهرداری برگزار کرده وبه بررسی وضعیت این افراد بپردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet