هدر موبایل
1394/02/20 14:43:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طلا خبر داد

بررسی مشکلات خیابان ۱۷ شهریور در مجمع نمایندگان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از بررسی موضوع ساماندهی پیاده راه خیابان ۱۷ شهریور، حدفاصل میدان شهدا تا میدان امام حسین(ع) در جلسه هفته جاری این مجمع خبر داد.
بررسی مشکلات خیابان ۱۷ شهریور در مجمع نمایندگان تهران سخنگوی مجمع نمایندگان تهران از بررسی موضوع ساماندهی پیاده راه خیابان ۱۷ شهریور، حدفاصل میدان شهدا تا میدان امام حسین(ع) در جلسه هفته جاری این مجمع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43538.jpg بررسی,مشکلات,خیابان,۱۷,شهریور,در,مجمع,نمایندگان,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس و دبیر مجمع نمایندگان تهران با اشاره به جلسه این هفته مجمع نمایندگان تهران گفت: مجمع نمایندگان تهران در جلسه این هفته خود که در روز چهارشنبه 23 اردیبهشت 94 برگزار می‌شود، موضوع پیاده‌راه خیابان 17 شهریور، حدفاصل میدان شهدا تا میدان امام حسین(ع) و مشکلاتی که مردم در ارتباط با این پیاده‌راه مواجه هستند را مورد بررسی قرار می‌دهد.
وی افزود: این جلسه با حضور رئیس شورای شهر تهران، مسئولان شهرداری، پلیس راهور و نمایندگان کسبه محل که به دنبال اعتراضات مکرر اهالی محل و حضور چندین باره مغازه‌داران این منطقه در مقابل مجلس شورای اسلامی تشکیل خواهد شد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet