خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/02/21 12:52:05
سرویس اجتماعی
طلا خبر داد:

بررسی پرونده پیاده راه 17 شهریور در مجمع نمایندگان استان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از بررسی پرونده پیاده راه ۱۷ شهریور در مجمع نمایندگان استان تهران خبر داد.
بررسی پرونده پیاده راه 17 شهریور در مجمع نمایندگان استان تهران سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از بررسی پرونده پیاده راه 17 شهریور در مجمع نمایندگان استان تهران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43538.jpg بررسی,پرونده,پیاده,راه,17,شهریور,در,مجمع,نمایندگان,استان,تهران Icana

حسین طلا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص شکایت اهالی پیاده راه 17 شهریور به مجمع نمایندگان استان تهران، گفت: نزدیک سه سال است که شهرداری با نگاه به اینکه بتواند معابر پر تردد و پر ترافیک تهران را از فضای خشک و ساده خالی کند و آن را به فضای پیاده راه مطابق آنچه در برخی از کشورهای پیشرفته وجود دارد تبدیل کند، پیاده راه 17 شهریور را ایجاد کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جمعی از اهالی اطراف پیاده راه 17 شهریور معتقدند که با اجرای این طرح از حیث تردد و کسب و کار دچار مشکل شده اند.

وی یادآور شد: طبق اظهارات اهالی منطقه قبل از اجرای طرح وعده‌هایی مبنی بر اینکه با احداث پیاده راه 17 شهریور قطعا سطح ارزش اقتصادی این منطقه ارتقا می یابد و به مجموعه زبانزد تبدیل می شود داده شده منتهی در طول این سه سال چنین اتفاقاتی رخ نداده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: اهالی پیاده راه 17 شهریور معترضند که در طول سه سال هیچ کدام از وعده‌ها عملیاتی نشده، لذا از این رو چندین مرتبه در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع و از نمایندگان تقاضا کردند تا به این موضوع ورود پیدا کنند.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران تصمیم گرفت که روز چهارشنبه هفته جاری در جلسه‌ای موضوع شکایت اهالی پیاده راه 17 شهریور را با حضور نمایندگان، کسبه پیاده راه 17 شهریور، مسئولان مربوطه از شهرداری تهران، شورای اسلامی شهر تهران و پلیس راهور را بررسی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet