هدر موبایل
1386/07/04 13:46:00
سرویس صحن

تقدیر بیش از 200 نماینده مجلس از رییس جمهور به دلیل سخنرانی در دانشگاه کلمبیا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور به خاطر حضور و سخنرانی در دانشگاه کلمبیا تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت متن این نامه که از سوی حسین نجابت عضو هیات رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی قرائت شد به شرح زیر می باشد:

جناب آقای احمدی نژاد در سه سال حضور خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با استفاده از فرصت برگزاری سالیانه این سازمان به نمایندگی از ملت بزرگ ایران به تبیین مواضع نظام جمهوری اسلامی پرداخته و سخنان مردم دینمدار را به گوش جهانیان رسانیده است. اما سفر امسال ایشان متمایز از دو دوره گذشته است، چرا که با حضور در یک دانشگاه مشهور آمریکایی با دانشجویان، اساتید و اندیشمندان سخن گفته است. این حضور تاریخی و به یادماندنی نماینده ملت ایران و سخنان ارزشمند، شجاعانه و عمیق ایشان که با متانت و اعتماد به نفس و زیرکی سیاستمدارانه نمونه ای از برخورد اسلامی و انقلابی را در منظر جهانیان به نمایش گذاشت از طرفی موجی از شعف، شادمانی ناشی از سربلندی را در بین ملت ایران و مسلمانان و آزادگان جهان ایجاد کرد و از طرف دیگر خشم دشمنان ملت ما علی الخصوص صهیونیست های غاصب را برانگیخت و البته خشمناکی آنان قابل درک است زیرا از مواجهه مستقیم مسئولین نظام جمهوری اسلامی با افکار عمومی جهان و ملت آمریکا مخالفند، چرا که در نتیجه چنین مواجهه ای جایی برای جولان و زیادخواهی بی منطق آنان باقی نخواهد ماند و این دقیقا اتفاقی است که در نتیجه حضور ریاست جمهوری اسلامی در دانشگاه کلمبیا به وقوع پیوست.

البته برخورد غیراخلاقی، موهن و ضدآزادی رئیس دانشگاه کلمبیا و حواشی جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان بویژه هجوم اعجاب آور رسانه ای بیش از آن همگی حاکی از نگرانی نظام سطله در تبیین حقایق و تبیین ارتباط مستقیم با ملت هاست.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن سپاس از ریاست محترم جمهور به خاطر تبیین مواضع عزت مندانه نظام جمهوری اسلامی، انجام برخی حرکات سخیف در جریان سخنرانی ایشان را در دانشگاه کلمبیا محکوم و از فرصت گفتگو با ملت های جهان استقبال می کنیم.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet