هدر موبایل
1386/07/04 14:10:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

عباسی:‌ تهدیدات دشمن باعث آمادگی بیشتر ملت ایران می‌شود

نماینده مردم رودسر و املش تهدیدات دشمن را بیش از هر چیز باعث آمادگی بیشتر ملت ایران دانست و تصریح کرد: کسانیکه تهدید می‌کنند بدانند و بفهمند که حمله به ایران بصورت ضربه زدن و گریختن ممکن نیست و هرکس تعرض کند عواقب آن بشدت دامنش را خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسدالله عباسی، پنجمین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ثمره 27 سال مقاومت، مبارزه، تلاش و مجاهدت ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی به بار نشسته است، تصریح کرد: بیش از 150 دستاورد دفاعی در بخشهای مختلف زمینی، هوایی، دریایی و دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای و صدها پیروزی در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی می‌تواند گواه بر این مدعا باشد.

نماینده مردم رودسر و املش ادامه داد: از دیگر دستاوردهای آن حضور سرافرازانه و غرورآفرین رئیس‌جمهور شجاع و مقتدر کشورمان جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد و نطقهای آتشین وی که با تحمل، اعتماد به نفس و با منطقی قوی و نیرومند در دانشگاه کلمبیا و سازمان ملل می‌باشد که علی‌رغم همه توطئه‌ها و تمهیداتی که از سوی محافل صهیونیستی که برای به شکست کشاندن سخنرانی و گفتگوی ایشان ترتیب داده بودند مانند سخنان بی ادبانه و توهین‌آمیز و به دور از ساحت یک مرکز دانشگاهی و رئیس دانشگاه کلمبیا که با اشتباه و اضطراب توام بود، فریاد رسای ملت ایران با سخنرانی مستدل، صریح و بی‌پرده آقای دکتر احمدی‌نژاد یکبار دیگر مظلومیت، حقانیت، مجد و عظمت اسلام، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات رسانده و چهره زشت و پلید صهیونیستها و استکبار جهانی را در نزد و افکار جهانیان برملا ساخت. شهد این پیروزی غرورآفرین و افتخارآمیز بر همه هموطنان عزیز و سربلند ایران اسلامی و مسلمین و آزادگان جهان گوارا باد.

عباسی اظهار داشت:‌ باتوجه به اینکه استکبار جهانی و دشمنان ما سعی دارند نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند، اما بدانند به فرموده مقام معظم رهبری ظهور و گسترش اعتماد به نفس ملی در زمینه‌های علمی، فناوری و سیاسی، احیای کشاورزی نابود شده کشور، گسترش خدمات عمومی به مردم، رساندن صنعت ابتدایی ایران قبل از انقلاب به صنعت پیچیده و حساس هسته‌ای، پیشرفت در صنایع نوین مانند نانوتکنولوژی، ایجاد و تحکیم مردم‌سالاری در بهترین شکل، ایجاد گفتمان پر طراوت بازگشت به هویت اسلامی در امت اسلامی و جایگاه و تأثیرگذاری غیر قابل انکار جمهوری اسلامی در مسائل منطقه‌ای و جهانی ازجمله ابعاد کارایی نظام است و استکبار با همه طرحها و اقداماتش قدرت انکار کردن این واقعیات را ندارد.

نماینده رودسر و املش گفت: ملت ایران مانند امیرالمؤمنین علی (علیه‌السلام) و همه اصحاب حق مظلوم اما مقتدر است و به پشتوانه ذکر کثیر پروردگار و اندیشه عمل عالمانه، عاقلانه و عظم راسخ به حرکت خود ادامه می‌دهد و این مظلومیت را از بین خواهد برد. تهدیدات دشمن بیش از هر چیز باعث آمادگی بیشتر ملت ایران می‌شود. کسانیکه تهدید می‌کنند بدانند و بفهمند که حمله به ایران بصورت ضربه زدن و گریختن ممکن نیست و هرکس تعرض کند عواقب آن بشدت دامنش را خواهد گرفت.

اسدالله عباسی در ادامه نطق خود گفت: در این هفته زنگ مهر به صدا در آمد و میلیونها کودک و نوجوان و جوان ایران با فرا رسیدن مهر فصل جوشش و خروش سال تحصیلی را آغاز کردند. یاد و خاطره 14 هزار معلم و 36 هزار دانش‌آموز شهید را گرامی داشته، امیدوارم دانش‌آموزان ما با دستان هنرمندانه و اندیشه‌های ناب و پاک فرهنگیان فرهیخته و فداکار کشور عزیزمان با اراده مصمم بسوی افق آینده حرکت کنند و ایران اسلامی به برکت اندیشه‌های خلاق، مبتکر و متعهد جوانان ما در عرصه دانایی جهان شاگرد اول خاورمیانه و جهان اسلام شوند، ان‌شاءالله.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: دولت محترم و همه دست‌اندرکاران اجرایی کشور شرایطی را مهیا سازند تا فرهنگیان عزیز و زحمتکش کشورمان بدون داشتن دغدغه‌های معیشتی و حاشیه‌ای در جهت ایفای نقش ارزنده خود همواره و کماکان راهگشا و رهبر باشند. بویژه توجه به بازنشستگان فرهنگی که سالیان عمر گرانبهای خویش را در طبق اخلاص نهاده و تلاش کردند.

عباسی از رئیس‌جمهور و وزیر کشور به خاطر انتخاب مهندس قهرمانی مدیر توانمند و لایق و شایسته بعنوان استاندار گیلان تشکر و از زحمات 22 ماهه عبداللهی استاندار سابق گیلان قدردانی کرد.

نماینده رودسر و املش در پایان رسیدگی هرچه سریعتر به وضعیت سوخت که مشکلات عدیده‌ای را برای مردم منطقه بویژه روستاییان مناطق صعب‌العبور بوجود آورده است، دستور سریع در مناقصه گذاشتن اسناد سد مخزنی و اجرایی نمودن سد انحرافی پل رود و برق‌رسانی به روستاهای منطقه، دستور سریع در بهسازی و آسفالت راههای روستایی و اجرای نمودن کمربندی کلاچای و ایجاد میدان در تقاطع راه رحیم‌آباد، کلاچای، دستور سریع در ادامه ساخت بیمارستان 32 تختخوابه املش و گازرسانی به روستاها براساس مصوبه دولت را از مسئولان اجرای ذیربط خواستار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet