پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1394/03/11 14:57:00
سرویس سیاسی
دارایی از الکترونیکی شدن انتخابات می گوید

انتخابات الکترونیکی جای شک و شبهه برای مدعیان تقلب نمی‌گذارد/بسترهای لازم فناوری برای الکترونیکی شدن انتخابات وجود ندارد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اینکه الکترونیکی شدن انتخابات امنیت آن را افزایش می دهد گفت: در این صورت افرادی که همیشه به دنبال زیر سوال بردن انتخابات و آشوب بودند با الکترونیکی شدن انتخابات دیگر نمی توانند ادعاهای خود را تکرار کنند.
انتخابات الکترونیکی جای شک و شبهه برای مدعیان تقلب نمی‌گذارد/بسترهای لازم فناوری برای الکترونیکی شدن انتخابات وجود ندارد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اینکه الکترونیکی شدن انتخابات امنیت آن را افزایش می دهد گفت: در این صورت افرادی که همیشه به دنبال زیر سوال بردن انتخابات و آشوب بودند با الکترونیکی شدن انتخابات دیگر نمی توانند ادعاهای خود را تکرار کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43490.jpg انتخابات,الکترونیکی,جای,شک,و,شبهه,برای,مدعیان,تقلب,نمی‌گذارد/بسترهای,لازم,فناوری,برای,الکترونیکی,شدن,انتخابات,وجود,ندارد Icana

صید عیسی دارایی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به تصویب الکترونیکی شدن انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در هیئت وزیران گفت: با الکترونیکی شدن انتخابات دیگر جای شک و شبهه ای برای مدعیان تقلب باقی نخواهد ماند.

وی افزود: افرادی که همیشه به دنبال زیر سوال بردن انتخابات و آشوب بودند با الکترونیکی شدن انتخابات دیگر نمی توانند ادعاهای خود را تکرار کنند.

دارایی همچنین افزایش سرعت در اعلام نتایج را یکی دیگر از مزایای مصوبه اخیر دانست و گفت: امنیت انتخابات نیز ارتقا یافته و انتخابات در فضای شفاف تری برگزار خواهد شد که می تواند بر صحت انتخابات تاثیر مثبتی داشته باشد.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درعین حال گفت: هر چند که در دوره های گذشته در برخی از استان ها شاهد برگزاری الکترونیکی انتخابات بودیم اما با توجه به وضعیت نامناسب بودجه تصور نمی کنم دراین دوره بتوانیم درکل استان ها الکترونیکی شدن انتخابات را اجرایی کنیم به دلیل اینکه اینکه بسترهای لازم را نیز از نظر فناوری نداریم.

دارایی معتقد است با الکترونیکی شدن انتخابات قابلیت نظارت بیشتر فراهم شده  و در روند برگزاری انتخابات شاهد افزایش سرعت خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet