هفته دفاع مقدس
1394/03/18 09:08:00
سرویس اقتصادی
فیروزی تاکید کرد:

بی‌توجهی بانک‌ها به اعطای تسهیلات برای نوسازی بافت‌های فرسوده/بانک‌ها درگیر رقابت‌های غیرمرتبط شده‌اند

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از بی توجهی بانک‌ها به بخشنامه های موجود درخصوص اعطای تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده در کشور، گفت: متاسفانه درگیر شدن بانک‌ها در کارها و رقابت های غیرمرتبط با ماهیتشان آنان را از انجام وظایف محوله دور کرده است.
بی‌توجهی بانک‌ها به اعطای تسهیلات برای نوسازی بافت‌های فرسوده/بانک‌ها درگیر رقابت‌های غیرمرتبط شده‌اند عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از بی توجهی بانک‌ها به بخشنامه های موجود درخصوص اعطای تسهیلات 50 میلیون تومانی برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده در کشور، گفت: متاسفانه درگیر شدن بانک‌ها در کارها و رقابت های غیرمرتبط با ماهیتشان آنان را از انجام وظایف محوله دور کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/103709.jpg بی‌توجهی,بانک‌ها,به,اعطای,تسهیلات,برای,نوسازی,بافت‌های,فرسوده/بانک‌ها,درگیر,رقابت‌های,غیرمرتبط,شده‌اند Icana

محمد فیروزی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بی توجهی بانک ها به قانون و بخشنامه‌ها موجود درخصوص اعطای تسهیلات 50 میلیون تومانی برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده در کشور،گفت: متاسفانه درگیرشدن بانک ها در کارها و رقابت‌های غیرمرتبط با ماهیتشان آنان را از انجام وظایف محوله دورکرده است.

 

نوسازی بافت‌های فرسوده ضرورتی که از دید مسئولان دورمانده است

نماینده مردم نطنز درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کشور ما در مسیر گسل های زلزله قرار دارد و هر روز این تهدید جدی تر می شود، افزود: توجه به نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده شهری و روستایی ضرورتی است که از دید مسئولان دورمانده است.

وی با تاکید براینکه بی توجهی به بافت فرسوده موجب بروز خسارت و تلفات مالی و جانی بسیاری برای مردم خواهد شد،تصریح کرد:سرمایه گذاری در این حوزه ازاولویت هایی است که دولت باید هماهنگی های لازم را برای آن انجام دهد.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه همکاری بانک‌های عامل برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری و روستایی در کشور ضروری است، گفت: در حال حاضر بسیاری از واحدهای فرسوده در کشور به علت نبود منابع مالی کافی در معرض تخریب قرار دارند.

فیروزی با تاکید براینکه یکی از وظایف بانک‌ها پرداخت تسهیلات است، افزود: متاسفانه بانک‌ها ترجیح می دهند که به جای اینکه خود را درگیر یک پروسه طولانی برای بازپرداخت تسهیلات کنند روی سرمایه‌گذاری کوتاه مدت متمرکز شوند.

عضوهیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از بررسی میزان بافت های فرسوده موجود درکشور در کمیسیون عمران مجلس خبرداد و تصریح کرد: به زودی با حضور مسئولان مربوطه بررسی راهکار نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده در کمیسیون عمران مجلس بررسی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet