خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1394/03/17 14:31:18
سرویس اجتماعی
طلا خبر داد:

مجمع نمایندگان استان تهران از پروژه مصلی بازدید می‌کند

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت: نمایندگان تهران برای آشنایی با اقدامات انجام گرفته در مصلی و کمک در راستای سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه روز چهارشنبه از مصلی امام خمینی(ره) تهران بازدید می کنند.
مجمع نمایندگان استان تهران از پروژه مصلی بازدید می‌کند سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت: نمایندگان تهران برای آشنایی با اقدامات انجام گرفته در مصلی و کمک در راستای سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه روز چهارشنبه از مصلی امام خمینی(ره) تهران بازدید می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42965.jpg مجمع,نمایندگان,استان,تهران,از,پروژه,مصلی,بازدید,می‌کند Icana

حسین طلا در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت: نمایندگان تهران در روز 4 شنبه هفته جاری (20 خرداد) به دعوت از مسئولان پروژه مصلی تهران از این پروژه بازدید خواهند کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان تهران با هدف بازدید از اقداماتی که تاکنون در این پروژه انجام گرفته از مصلی امام خمینی(ره) بازدید می کنند.

طلا تاکید کرد: مجمع نمایندگان استان تهران پس از بازدید از مصلی امام خمینی(ره) و بررسی اقداماتی که باید انجام گیرد، تمام تلاش خود را برای کمک به سرعت بخشیدن در روند اتمام پروژه مصلی به کار خواهند گرفت.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران، گفت: از تمامی نمایندگان تهران دعوت به عمل آمده تا پس از جلسه روز چهارشنبه (20 خرداد) صحن علنی مجلس شورای اسلامی از پروژه مصلی امام خمینی(ره) تهران بازدید کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet