شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/07/07 10:44:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی:

میرتاج الدینی خواستار تدبیر مناسب برای رفع مشکل صف های طولانی بانک ها به لحاظ تغییر ساعت کاری شد

میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص لزوم تدبیر مناسب برای رفع مشکل صف های طولانی مراجعه کنندگان قبل از شروع به کار بانک ها به لحاظ تغییر ساعت کاری تذکر داد.

غلامعلی حدادعادل در جلسه علنی روز سه شنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح ذیل قرائت نمود:

تذکر امینی نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ممانعت از تعطیلی مدرسه های راهنمایی برخی از روستاهای کرمانشاه که به منظور جلوگیری از هزینه های اضافی و صرفه جویی انجام شده است.

تذکر قبادی نماینده مرودشت و ارسنجان به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی مجموعه های بزرگ روستایی کام فیروز، ابرج، سرپنیران و شرق آباد.

تذکر علیخانی نماینده بویین زهرا و آوج به وزیر نیرو در خصوص پاسخگویی به نامه ها به خصوص در بخش امور آب.

تذکر کاویانی نماینده نهاوند به وزیر نیرو در خصوص لزوم تامین آب برای شروع عملیات اجرایی سد گرین بر رودخانه گام آسیاب نهاوند جهت استفاده کشاورزان.

تذکر فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی روستای اخی جهان از بخش حومه آذرشهر.

تذکر حق شناس نماینده بندر انزلی به وزیر علوم در خصوص تسریع در صدور مجوز تبدیل آموزشکده دریایی بندر انزلی به دانشکده دریایی با توجه به مصوبه سفر استانی هیات دولت به گیلان.

تذکر سودانی نماینده اهواز به وزیر علوم در خصوص تعدیل و اصلاح سهمیه کنکور مناطق محروم به خصوص خوزستان و رفع سریع برخی اشتباهات در اعلام نتایج و افزایش ظرفیت داوطلبان خوزستانی.

تذکر محمدی نماینده آباده و برانات به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم حل مشکل دامداران و عشایر شهرستان آباده و جلوگیری از تنگنا قراردادن آنان برای ترک زندگی روستایی و محدودیت در مراتع و جریمه های سرسام آور افراد دامدار.

تذکر طباطبایی نماینده ایذه و باغملک به رئیس جمهور در خصوص دستور درج و افزایش بودجه و اعتبار توسعه شبکه آب و فاضلاب روستایی برای کاهش هزینه های مختلف بهداشتی روستایی و شروع عملیات اجرایی آب شرب کشاورزی به دشت ایذه .

تذکر حاجی بابایی نماینده همدان به رئیس جمهور در خصوص دستور بازنگری در خصوص آمار جمعیتی شهرستان همدان.

تذکر قنبری نماینده ایلام به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از تضییع حقوق خبرنگاران در ستاد مبارزه با قاچاق کالا.

تذکر مظفری نماینده نیشابور به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در گازرسانی به شهرهای عشق آباد چکنه شهرستان نیشابور با توجه به مصوبه سفر استانی هیات دولت برای گازرسانی به 30 شهر استان و به وزیر بهداشت و درمان در خصوص تصویب نمودار سازمانی دانشکده پرستاری نیشابور و افزایش رشته های مورد نیاز آن.

تذکر نژاد فلاح نماینده طالقان و ساوجبلاغ و نظرآباد به وزرای بهداشت و درمان، رفاه و تامین اجتماعی، مسکن و شهرسازی در خصوص رسیدگی به علت کوتاهی در اجرای مصوبه هیات دولت مبنی بر تعیین تکلیف بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ با همکاری وزارتخانه های رفاه و مسکن.

تذکر محجوب و خوش چهره نمایندگان ری، شمیرانات و اسلامشهر به وزیر بهداشت و درمان در خصوص لزوم ایجاد تسهیلات از طریق دفترچه بیمه برای بیماران سرطانی به خصوص بیماران شیمی درمانی با توجه به هزینه های گزاف آن و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص رسیدگی به علت عدم قبول ایران چک های 500 هزار تومانی توسط بعضی از بانک ها از جمله بانک ملی رفع مشکل ایجاد شده برای دارندگان آن.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet