خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/02 09:51:48
سرویس فرهنگی
جنتی در گفت وگوی اختصاصی با خانه ملت خبر داد:

توافق وزارت ارشاد و نیروی انتظامی برای برگزاری کنسرت‌ها/ تدوین شیوه‌نامه‌ای برای حل مشکلات

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در نشست اخیرا با وزیر کشور، توافق شد که شیوه نامه‌ای میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نیروی انتظامی برای مشخص و شفاف شدن چارچوب برگزاری کنسرت‌ها و وظایف دستگاه‌ها امضا شود.
توافق وزارت ارشاد و نیروی انتظامی برای برگزاری کنسرت‌ها/ تدوین شیوه‌نامه‌ای برای حل مشکلات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در نشست اخیرا با وزیر کشور، توافق شد که شیوه نامه‌ای میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نیروی انتظامی برای مشخص و شفاف شدن چارچوب برگزاری کنسرت‌ها و وظایف دستگاه‌ها امضا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/102973.jpg توافق,وزارت,ارشاد,و,نیروی,انتظامی,برای,برگزاری,کنسرت‌ها/,تدوین,شیوه‌نامه‌ای,برای,حل,مشکلات Icana

علی جنتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست مشترک با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای تعیین تکلیف موضوع برگزاری کنسرت خبر داد وگفت: در این نشست توافق شد که شیوه نامه‌ای میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نیروی انتظامی برای مشخص و شفاف شدن چارچوب کار و وظایف و مسئولیت‌ها دستگاه‌ها امضا شود، تا دیگر مشکلی برای برگزاری کنسرت‌ها پیش نیاید.

وی با اعلام اینکه بر اساس قانون مجوز برگزاری کنسرت‌ها باید از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شود، افزود: در دولت گذشته آیین‌نامه‌ای به تصویب رسیده بود که بر اساس آن به نیروی انتظامی اجازه می‌داد که اداره اماکن در برخی موارد دخالت کند، منتهی در نشست اخیر مقرر شد که برای رفع مشکلات پیرامون برگزاری کنسرت‌ها، هماهنگی‌های لازم در این رابطه هم انجام شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: بر اساس قانون، متولی اصلی صدور مجوز جهت برگزاری کنسرت،  وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی است، از این‌رو باید تمهیداتی اندیشیده شود تا تصمیم‌گیری درباره این حوزه از سوی وزارت فرهنگ انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet