هدر موبایل
1394/04/07 10:53:27
سرویس فرهنگی
طاهری مطرح کرد:

تشکیل کمیته بررسی پیشنهادات فرهنگی برای تدوین برنامه ششم/نظرات کارشناسان لحاظ می‌شود

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به عضویت تمامی اعضای این کمیسیون در کمیته بررسی پیشنهادات برنامه ششم در حوزه فرهنگ گفت: تمامی اعضای این کمیسیون با عضویت در این کمیته نسبت به پیشبرد و توسعه فرهنگ در کشور حساسیت دارند.
تشکیل کمیته بررسی پیشنهادات فرهنگی برای تدوین برنامه ششم/نظرات کارشناسان لحاظ می‌شود سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به عضویت تمامی اعضای این کمیسیون در کمیته بررسی پیشنهادات برنامه ششم در حوزه فرهنگ گفت: تمامی اعضای این کمیسیون با عضویت در این کمیته نسبت به پیشبرد و توسعه فرهنگ در کشور حساسیت دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/101121.jpg تشکیل,کمیته,بررسی,پیشنهادات,فرهنگی,برای,تدوین,برنامه,ششم/نظرات,کارشناسان,لحاظ,می‌شود Icana

سیدعلی طاهری در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه در خصوص برنامه‌های کمیسیون فرهنگی در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی کشور، گفت: کمیسیون فرهنگی کمیته ای برای بررسی پیشنهاداتی که در جهت ارتقای فرهنگ کشور به دست آن می رسد تشکیل داده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تأکید این کمیته بر بهبود شرایط فرهنگی کشور و ارتقای سطح فرهنگ عمومی است.

وی با تأکید بر اینکه این کمیته از نظر کارشناسان و مسئولان استقبال می کند، عنوان کرد: نظر کارشناسان امر برای ارائه برنامه ای مدون هنگام تدوین برنامه ششم توسعه برای کمیسیون فرهنگی از اهمیت برخوردار است.

طاهری در ادامه با بیان اینکه تمامی اعضای کمیسیون فرهنگی عضو این کمیته هستند، یادآور شد: تمامی اعضای این کمیسیون با عضویت در این کمیته نسبت به پیشبرد و توسعه فرهنگ در کشور حساسیت دارند.

وی در خصوص مواردی که در این کمیته بررسی می‌شود، بیان داشت: مسائلی از قبیل امور فرهنگی، سینمایی، تئاتر، ادبیات، سبک زندگی و مسائل ورزشی از جمله مواردی است که تا کنون درباره آنها پیشنهاداتی ارائه و بررسی شده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه این کمیته از حدود یک سال پیش کار خود را در این زمینه آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن به تدوین این برنامه نیز مصمم تر این روند را پیگیری می کند و در این مسیر از پیشنهادات مسئولان دستگاه های اجرایی مربوطه و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز استفاده می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet