هدر موبایل
1394/04/07 13:36:02
سرویس اقتصادی
چهاردولی با اشاره به وعده آخوندی به استیضاح کنندگان برای ارایه گزارش عملکرد؛

رویکرد مجلس به وزرا تعامل برای رفع مشکلات است

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه رویکرد مجلس در قبال وزیر راه و شهرسازی و در رابطه با استیضاح وی قهری نیست، گفت: باید با حمایت از دولت در پی رفع معضلات باشیم.
رویکرد مجلس به وزرا تعامل برای رفع مشکلات است عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه رویکرد مجلس در قبال وزیر راه و شهرسازی و در رابطه با استیضاح وی قهری نیست، گفت: باید با حمایت از دولت در پی رفع معضلات باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/47805.jpg رویکرد,مجلس,به,وزرا,تعامل,برای,رفع,مشکلات,است Icana

علی نعمت چهاردولی درگفت وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به مطرح شدن طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی درمجلس،گفت:کمیسیون عمران مجلس با بررسی این طرح با حضور نمایندگان درخواست کننده استیضاح درپی ایجاد تعامل بین دولت و مجلس جهت رفع مشکلات است.

 

مجلس رویکردی تعاملی با آخوندی خواهد داشت

نماینده مردم ملایر درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رایزنی های لازم ازسوی کمیسیون عمران مجلس برای کمک به وزارت ره و شهرسازی جهت انجام وظایف محوله آن صورت گرفته است،افزود: در جلسه آخر کمیسیون عمران مجلس قرار بر این شد که وزیر راه وشهرسازی با ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای تحقق مطالبات نمایندگان استیضاح کننده به رفع دغدغه های مجلس کمک کند.


استیضاح وزیر راه هیچ کمکی به رفع مشکلات این حوزه نخواهد کرد

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید براینکه مجلس به دنبال گروکشی از وزرا نیست،تاکید کرد: مجلس به طورحتم رویکردی تعاملی همچون رویکرد با وزیر آموزش و پرورش با آخوندی خواهد داشت.

وی ادامه داد: استیضاح وزیر راه وشهرسازی هیچ کمکی به رفع مشکلات این حوزه نخواهد کرد از این رو باید مجلس کمک حال دولت برای رفع معضلات باشد.

عضوهیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس آمادگی تشکیل کمیته برای کمک به وزارت راه و شهرسازی جهت رفع مشکلات این حوزه را دارد، تصریح کرد: مجلس خواهان حمایت از دولت بوده و دراین راستا ازهیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet