هدر موبایل
1394/04/07 13:16:47
سرویس سیاسی
اسفنانی با اشاره به هفته قوه قضاییه:

برخورد قوه قضاییه با مسئولان و سیاستمداران دارای مفاسد اقتصادی قابل تقدیر است

سخنگوی کمیسیون حقوق و قضا مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته قوه قضاییه از عملکرد این قوه در برخورد قاطع به موقع با مسئولان خاطی در زمینه اقتصادی تقدیر کرد.
برخورد قوه قضاییه با مسئولان و سیاستمداران دارای مفاسد اقتصادی قابل تقدیر است سخنگوی کمیسیون حقوق و قضا مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته قوه قضاییه از عملکرد این قوه در برخورد قاطع به موقع با مسئولان خاطی در زمینه اقتصادی تقدیر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/83020.jpg برخورد,قوه,قضاییه,با,مسئولان,و,سیاستمداران,دارای,مفاسد,اقتصادی,قابل,تقدیر,است Icana

محمدعلی اسفنانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، به مناسبت هفته قوه قضاییه عملکرد این قوه را ارزیابی کرد و گفت: در چند ماه اخیر شاهد برخورد به موقع و قاطع این قوه با مسئولان خاطی بودیم. اینکه قوه قضاییه بدون توجه به جریان‌های سیاسی با افراد برخورد می‌کند از نقاط قوت آن است.

نماینده مردم فریدون، فریدونشهر و چادگان در مجلس نهم شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: البته ارزیابی دقیق از عملکرد این قوه کار ساده و راحتی نیست باید آمارهای دقیق تری در اختیار داشته باشیم تا بتوان ارزیابی مناسبی ارائه کرد.

وی افزود: علاوه بر برخورد با مجرمان، اطلاع رسانی مرتب و مستمر، از نقاط قوت این قوه به حساب می‌آید.  طبیعتا اطلاع رسانی مستمر بسیاری از شایعات و شبهات  رفع می‌کند.

این نماینده تاکید کرد: یکی دیگر از اقدامات مثبت قوه قضاییه استفاده از فنآوری‌های نوین است.  استفاده از تکنولوژی‌های جدید باعث سرعت کار شده و تا حدی هم بعضی از مسائل منفی را منتفی و یا تعدیل کرده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوق و قضای مجلس شورای اسلامی در نهایت تاکید کرد: بارزترین عملکرد قوه قضاییه برخورد با مسئولانی که در مفاسد اقتصادی دست داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet