هدر موبایل
1394/04/07 16:49:51
سرویس بین الملل
کوثری:

دود موضع دوگانه در قبال تروریست به چشم دولتمردان آنکارا می‌رود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دود موضع دوگانه ترکها در قبال تروریست به چشم دولتمردان می رود، گفت: آمریکا ،عربستان و ترکیه اگر دست از کمک تروریست‌ها بردارند خاورمیانه امن می‌شود.
دود موضع دوگانه در قبال تروریست به چشم دولتمردان آنکارا می‌رود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دود موضع دوگانه ترکها در قبال تروریست به چشم دولتمردان می رود، گفت: آمریکا ،عربستان و ترکیه اگر دست از کمک تروریست‌ها بردارند خاورمیانه امن می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/109929.jpg دود,موضع,دوگانه,در,قبال,تروریست,به,چشم,دولتمردان,آنکارا,می‌رود Icana

اسماعیل کوثری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اقدامات برخی از کشورهای منطقه و فرامنطقه ای در حمایت از تروریسم، خاطرنشان کرد: برخی ازکشورهای منطقه خیال می‌کنند ملت‌ها جهان بیدار و آگاه نیستند اما حقیقت این است که برخی از کشورها تنها بر طبق منافعشان با تروریسم مبارزه می‌کنند.

 نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا، عربستان و ترکیه همگام با هم در راستایی تقویت تروریسم در سوریه و عراق تلاش کردند، یاد آورشد: اظهارات دوسویه ترکها در قبال تروریست نشانه همدستی این کشور با کشورهای تجهیزکننده تروریستها ازجمله آمریکا وعربستان دارد.

 وی ادامه داد: شکست حزب عدالت وتوسعه ترکیه درانتخابات اخیر نشان داد مردم به هیچ وجه از عملکرد دولت فعلی ترکیه راضی نیستند زیرا مردم آگاهی دارند دولت ترکیه یک ضلع حمایت از تنش در منطقه خاورمیانه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآورشد: ما شاهد بودیم که برخی ازکشورهای منطقه  به اصطلاح دست پیمان به آمریکایی‌ها برای مبارزه با گروهک تروریستی داعش دادند اما نه تنها این گروهک تروریستی منهدم نشد بلکه تجهیزترشد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet