هدر موبایل
1394/04/07 17:44:20
سرویس بین الملل
منصوری آرانی :

مردم بحرین تنها خواستار دموکراسی و ایفای حقشان هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سرکوب مردم انقلابی و آگاه بحرین توسط حکومت این کشور پایه‌های حکومتی آل خلیفه را سست کرد، گفت: مردم بحرین تنها خواستار دموکراسی و ایفای حقشان هستند.
مردم بحرین تنها خواستار دموکراسی و ایفای حقشان هستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سرکوب مردم انقلابی و آگاه بحرین توسط حکومت این کشور پایه‌های حکومتی آل خلیفه را سست کرد، گفت: مردم بحرین تنها خواستار دموکراسی و ایفای حقشان هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/88161.jpg مردم,بحرین,تنها,خواستار,دموکراسی,و,ایفای,حقشان,هستند Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره حملات وحشیانه آل خلیفه به مردم مسلمان بحرین، خاطرنشان کرد: درعرصه بین الملل اگر کشوری بخواهد پا براراده ملت‌ها بگذارد بطورحتم وارد بازی می‌شود که محکوم به شکست است .

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنگ آل خلیفه با افکار اسلامی مردم بحرین است، گفت: بیداری اسلامی از زمانی که آغاز شده است، خواب را برای کشورهای که قصد دارند با اعمال فشاربر مردم حکومت کنند حرام کرده است.

وی با بیان اینکه درآینده نه چندان دورحکومت بحرین دچارمشکلات داخلی می‌شود، خاطرنشان کرد:  سرکوب مردمی که بر طبق اراده الهی حرکت می‌کنند امری توجیه پذیر نیست زیرا مردم  بحرین  پس از اقدامات آل خلیفه در سرکوب مردم  به این نتیجه رسیدن که حکومتی که برای آرا و عقاید مردم احترام قائل نیست، سزاوار حکومت بر مردم نیست.

منصوری آرانی با بیان اینکه آل خلیفه برای پایدار ماندن حکومتش دست یاری به سران آمریکایی داده است ،یادآورشد: سیاست های آل خلیفه نمی تواند داوم داشته باشد زیرا این حکومت با ریشه بیداری اسلامی  خصومت دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آورشد: اگرنگاهی به تاریخچه روابط بین الملل در جهان بی‌اندازیم به سادگی  مشاهده می کنیم که حکومتی که براصل مبارزه با عقاید مذهبی تلاش کند نمی‌تواند در عرصه بین اللمل و  امور داخلی به ثبات برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet