هدر موبایل
1394/04/07 15:38:10
سرویس سیاسی
حیدری طیب:

طرح هسته‌ای مجلس توان چانه زنی تیم‌مذاکره‌کننده را بالا می‌برد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، با بیان اینکه طرح هسته‌ای مجلس توان چانه زنی تیم‌مذاکره‌کننده را بالا می‌برد، گفت: در شرایط کنونی وحدت نیاز اساسی حوزه سیاست خارجی کشور است.
طرح هسته‌ای مجلس توان چانه زنی تیم‌مذاکره‌کننده را بالا می‌برد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، با بیان اینکه طرح هسته‌ای مجلس توان چانه زنی تیم‌مذاکره‌کننده را بالا می‌برد، گفت: در شرایط کنونی وحدت نیاز اساسی حوزه سیاست خارجی کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/48098.jpg طرح,هسته‌ای,مجلس,توان,چانه,زنی,تیم‌مذاکره‌کننده,را,بالا,می‌برد Icana

سیدسعید حیدری‌طیب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب طرح صیانت از دستاوردهای هسته‌ای در مجلس، گفت: قطعا این طرح توان چانه‌زنی جمهوری اسلامی و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در مذاکرات هسته‌ای را افزایش می‌دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قطعا اکثریت نمایندگان مجلس از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حمایت می‌کنند و طرح مذکور نیز با همین هدف تصویب شده است.

وی افزود: ما معتقدیم که بعد از هماهنگی با شورای عالی امنیت ملی در این حوزه دلیلی برای اختلاف انگیز شدن قانون مجلس وجود ندارد، زیرا نمایندگان همه دغدغه‌های ملی را در این قانون گنجانده‌اند.

حیدری طیب تصریح کرد: در شرایط کنونی وحدت نیاز اساسی حوزه سیاست خارجی کشور است و مجلس هم در قانون صیانت از دستاوردهای هسته‌ای و هم در دیگر سیاست‌های قانون‌گذاری و نظارتی، این اصل را رعایت کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet