هدر موبایل
1394/04/07 16:26:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کامران:

مصوبه الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای در مذاکرات تأثیر مثبت خواهد داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به مصوبه مجلس درباره الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای، گفت: مصوبه مجلس برای حمایت از تیم مذاکره‌کننده بود که امیدواریم نتایج این مصوبه در روند مذاکرات تأثیر مثبت داشته باشد.
مصوبه الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای در مذاکرات تأثیر مثبت خواهد داشت عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به مصوبه مجلس درباره الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای، گفت: مصوبه مجلس برای حمایت از تیم مذاکره‌کننده بود که امیدواریم نتایج این مصوبه در روند مذاکرات تأثیر مثبت داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/79721.jpg مصوبه,الزام,دولت,به,حفظ,حقوق,هسته‌ای,در,مذاکرات,تأثیر,مثبت,خواهد,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: حسن کامران نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس درباره الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای، گفت: این مصوبه برای رفع بهانه‌جویی‌های طرف غربی در مجلس بررسی و تصویب شد.
وی با بیان اینکه مصوبه مجلس بازدید غربی‌ها از مراکز نظامی ایران را غیرقانونی کرده است، تصریح کرد: هدف نمایندگان مجلس از مصوبه الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای این بود که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در مذاکرات مانع ورود به خطوط قرمز نظام شود.
کامران با بیان اینکه بازدید از مرکز نظامی ایران به هیچ عنوان قابل قبول نبود، خاطرنشان کرد: بعد از مصوبه مجلس باید گفت که امکان بازدید از مرکز نظامی دیگر ممکن نیست؛ چرا که این امر خلاف قانون است و تیم مذاکره‌کننده نیز باید در چارچوب قانون و مصوبه مجلس عمل کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین گفت: لغو همه تحریم‌ها از دیگر خطوط قرمز نظام است که در مصوبه مجلس گنجانده شده است تا دولت از این مصوبه در مذاکرات استفاده کند؛ مصوبه مجلس برای حمایت از تیم مذاکره‌کننده بود که امیدواریم نتایج این مصوبه در روند مذاکرات تأثیر مثبت داشته باشد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet