خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/07 16:37:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابوترابی:

انتظار مردم برخورد شدید با پرورش‌دهندگان مه‌آفریدها و زنجانی‌هاست

عضو کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس، با قابل قول دانستن عملکرد دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: مردم انتظار دارند، با مسئولانی که مه‌آفریدها و زنجانی ها را ایجاد می‌کنند، برخورد شدیدتری شود.
انتظار مردم برخورد شدید با پرورش‌دهندگان مه‌آفریدها و زنجانی‌هاست عضو کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس، با قابل قول دانستن عملکرد دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: مردم انتظار دارند، با مسئولانی که مه‌آفریدها و زنجانی ها را ایجاد می‌کنند، برخورد شدیدتری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/68214.jpg انتظار,مردم,برخورد,شدید,با,پرورش‌دهندگان,مه‌آفریدها,و,زنجانی‌هاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مهر: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به نهایی شدن برخی پرونده‌های کلان فساد مالی در ماه های اخیر در قوه قضائیه، اظهار داشت: هرچند قوه قضائیه کمی دیرهنگام نسبت به رسیدگی به این مفاسد اقدام کرد، اما در مجموع نمره قبولی گرفت و عملکرد آن در خصوص مبارزه با مفسدان اقتصادی متصل به کانون‌های قدرت و ثروت، خوب است.
وی در عین حال تاکید کرد: انتظار مردم برخوردهای شدیدتر با مفسدان است؛ مثلا در رابطه با پرونده مهدی هاشمی، انتظار افکار عمومی این بوده که برخورد قاطع‌تری صورت بگیرد.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در توضیح این مساله گفت: در پرونده فساد کرسنت خسارت سنگینی به کشور وارد شده است، بنابراین اگر مجازات شدیدتری هم برای وی صادر می‌شد، باز هم کم بود.
ابوترابی ادامه داد: در رابطه با پرونده های کلان اقتصادی که برخی مسئولان نظام در آن حضور دارند، باید مجازات‌های شدیدتر و حداکثری اعمال شود؛ چراکه در این موارد مسئولانی که در مصدر کار قرار داشته اند و امانت به آنها سپرده شده، در امانت خیانت کرده‌اند.
وی تاکید کرد: انتظار مردم این است در این موارد با مسئولانی که با خیانت در امانت، امثال مه‌آفریدها و بابک زنجانی‌ها را ایجاد می‌کنند، برخورد شدیدتری صورت بگیرد.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در همین رابطه به جلسات این کمیسیون با مسئولان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: جلساتی با قوه قضائیه درباره پرونده بابک زنجانی و فساد کلان بانکی و خاوری داشته ایم که توضیحاتی ارائه و اعلام کرده‌اند که مثلا در رابطه با پرونده فساد بانکی، پرونده روال خودش را برای اجرای احکام طی می‌کند، اما مساله اینجاست که مردم انتظار شفافیت و قاطعیت بیشتر دارند./
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet