هدر موبایل
1394/04/07 17:39:07
سرویس سیاسی

رییس مجلس در پیامی حمله تروریستی در تونس را محکوم کرد

رییس مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از حمله تروریستی گروه‌های تکفیری به شهر سوس در تونس، این حادثه را محکوم کرد و نوشت:آرامش و پیشرفت ملت های جهان در گرو اتخاذ تدابیر قاطع و همکاری برای مبارزه با پدیده شوم تروریسم است.
رییس مجلس در پیامی حمله تروریستی در تونس را محکوم کرد رییس مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از حمله تروریستی گروه‌های تکفیری به شهر سوس در تونس، این حادثه را محکوم کرد و نوشت:آرامش و پیشرفت ملت های جهان در گرو اتخاذ تدابیر قاطع و همکاری برای مبارزه با پدیده شوم تروریسم است. https://cdn.icana.ir/d/019/45010.jpg رییس,مجلس,در,پیامی,حمله,تروریستی,در,تونس,را,محکوم,کرد Icana

دکتر علی لاریجانی در پیامی به رییس مجلس ملی جمهوری تونس حمله تروریستی گروه های تکفیری را که باعث جان باختن و آسیب دیدن جمعی ازشهروندان این کشور شد محکوم کرد.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای محمد الناصر

رئیس محترم مجلس ملی جمهوری تونس

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با تاسف فراوان از جان باختن و آسیب دیدن جمعی از هموطنانتان در حمله تروریستی گروه‌های تکفیری به شهر سوس مطلع شدم.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی، به این مناسبت مراتب همدردی و تسلیت خود را به جنابعالی، دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری تونس، خانواده‌های داغدیده ابراز می‌دارم.

از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای جان باختگان این حادثه، شفای عاجل برای مجروحان و آسیب دیدگان مسئلت دارم.

برادر گرامی؛

این حادثه غم انگیز ضمن بیان خطرات گروه‌های تروریستی تکفیری برای امنیت کشورها، ضرورت اتخاذ تدابیر قاطع و همکاری جمعی منطقه‌ای و بین المللی را برای مبارزه با این پدیده شوم که آرامش و پیشرفت همه ملت‌های جهان را تهدید می‌نماید، بیش از گذشته یادآور می‌شود.

از خداوند منان سربلندی، سعادت و سلامت جنابعالی را مسئلت دارم.

دکتر علی لاریجانی- رییس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet