هدر موبایل
1394/04/09 16:59:58
سرویس بین الملل
آصفری:

پایه های اقتصاد عربستان متزلزل شده است/اختلافات داخلی گریبان آل سعود را می گیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ۷۰درصد درآمدهای عربستان توسط پولهای نفت تامین می‌شود، گفت:آینده تاریک عربستان با خفقان دموکراسی و اعتراض مردمی بطور کامل مشهود است.
پایه های اقتصاد عربستان متزلزل شده است/اختلافات داخلی گریبان آل سعود را می گیرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه 70درصد درآمدهای عربستان توسط پولهای نفت تامین می‌شود، گفت:آینده تاریک عربستان با خفقان دموکراسی و اعتراض مردمی بطور کامل مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/109807.jpg پایه,های,اقتصاد,عربستان,متزلزل,شده,است/اختلافات,داخلی,گریبان,آل,سعود,را,می,گیرد Icana

محمد حسن آصفری در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بحرانی عربستان در منطقه خاورمیانه، خاطرنشان کرد: مردم عربستان هم اکنون تبدیل شده‌اند به آتش زیرخاکستر لذا امکان دارد هرلحظه شاهد خروش ملت عربستان برعلیه تبعیض‌های آل سعود در خاورمیانه باشیم.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شاهزاده‌های عربستان جریان تروریستی در عرصه بین الملل را هدایت می‌کنند، گفت: اختلافات داخلی به زودی گریبان آل سعود را می‌گیرد.

وی با بیان اینکه خالی شدن هتل‌های عربستان از زائران ایرانی به ضرراقتصاد کشورعربستان تمام می می‌شود، تصریح کرد: آل سعود با این گونه اقدامات تروریستی در منطقه خاورمیانه نه تنها به اقتصاد نفتی متکی شد بلکه  درعرصه صنعت گردشگری نیز بسیارمتزلزل شد.

آصفری، خاطر نشان کرد: بازاراقتصادی عربستان درعرصه بین المل و داخلی بطورمستقیم تحت تاثیرتنش‌های خاورمیانه قرارگرفته است و در آینده‌ای نزدیک آل سعود به نظرمی‌رسد که درعرصه اقتصادی حتی نتواند به پولهای نفتی‌اش وابسته باشد.

وی با بیان اینکه آل سعود راهی جز اصلاحات داخلی ندارد، یاد آورشد : بیداری مردم عربستان به زودی تبدیل به موجی از روح مبارزه با فضای استکباری در این کشور متجاوزخواهد شد.

نماینده مردم اراک در مجلس، یادآورشد:امروزنگاه ملت‌های دنیا به حکومت آل سعود تنها خلاصه می‌شود به این موضوع که این کشورهم پیمان صهیونیست‌هاست.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آورشد: اقتصاد عربستان تک بعدی و کاملا متکی به نفت است بنابراین با این شرایط هرگونه نوسان در بهای نفت با توجه به اوضاع خفقان داخلی عربستان می‌تواند به سرعت چرخه اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار دهد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet