هدر موبایل
1394/04/08 10:09:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم ارومیه در مجلس تاکید کرد

لزوم توجه تیم مذاکره‌کننده ایرانی به رعایت حفظ دستاوردهای هسته‌ای

نماینده مردم ارومیه در مجلس بر لزوم توجه تیم مذاکره‌کننده ایرانی به رعایت حفظ دستاوردهای هسته‌ای ایران تاکید کرد.
لزوم توجه تیم مذاکره‌کننده ایرانی به رعایت حفظ دستاوردهای هسته‌ای نماینده مردم ارومیه در مجلس بر لزوم توجه تیم مذاکره‌کننده ایرانی به رعایت حفظ دستاوردهای هسته‌ای ایران تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/65446.jpg لزوم,توجه,تیم,مذاکره‌کننده,ایرانی,به,رعایت,حفظ,دستاوردهای,هسته‌ای Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: نادر قاضی‌پور اظهار داشت: مصوبه الزام به حفظ دستاوردهای هسته‌ای که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، اقدام مقابله به مثل کنگره آمریکا که قانونی در مورد مسئله هسته‌ای تصویب کرده نیست.
وی تصریح کرد: مصوبه الزام به حفظ دستاوردهای هسته‌ای قدرت مجلس ایران را نشان می‌دهد که با تمام توان از مذاکره‌کنندگان حمایت می‌کند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مصوبه که با مشارکت 93 درصدی که شامل 213 نفر از نمایندگان مجلس است قاطعیت کامل نمایندگان مجلس را در مورد حفظ دستاوردهای هسته‌ای نشان می‌دهد.
وی اذعان داشت: براساس این قانون هم‌زمان با رسیدن به توافق جامع باید همه تحریم‌ها لغو شده و همچنین حفظ خطوط قرمز از قبیل عدم مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای و بازدید از مراکز نظامی توسط دولت آمریکا که از سوی رهبر معظم انقلاب نیز مورد تاکید قرار دارد شده است از موارد اساسی این قانون است.
قاضی‌پور خاطرنشان کرد: اگر مذاکره‌کنندگان از خطوط قرمز عبور کنند مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از مذاکره‌کنندگان هسته‌ای انجام نخواهد داد و امیدواریم مذاکره‌کنندگان تمام توان خود را برای احقاق حقوق هسته‌ای مردم انجام دهند.
وی ادامه داد: انرژی هسته‌ای حق مسلم مردم ایران است و مذاکره‌کنندگان نباید امتیازی که باعث متوقف شدن فعالیت‌های هسته‌ای می‌شود به طرف مقابل بدهند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet