هدر موبایل
1394/04/13 09:32:00
سرویس اقتصادی
شریعت نژاد با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو:

تعطیلی مهندسی رودخانه‌ها در شمال کشور/به زعم مسئولان وزارت نیرو بهترین کار،کار نکردن است!

نماینده مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس با بیان اینکه مهندسی رودخانه ها در شمال کشور تعطیل و رودخانه ها در غرب مازندران رها شده است،گفت: هیچ اقدام درست و مثبتی از سوی وزارت نیرو در خصوص مهندسی و آبخیزداری رودخانه ها صورت نمی گیرد.
تعطیلی مهندسی رودخانه‌ها در شمال کشور/به زعم مسئولان وزارت نیرو بهترین کار،کار نکردن است! نماینده مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس با بیان اینکه مهندسی رودخانه ها در شمال کشور تعطیل و رودخانه ها در غرب مازندران رها شده است،گفت: هیچ اقدام درست و مثبتی از سوی وزارت نیرو در خصوص مهندسی و آبخیزداری رودخانه ها صورت نمی گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/96197.jpg تعطیلی,مهندسی,رودخانه‌ها,در,شمال,کشور/به,زعم,مسئولان,وزارت,نیرو,بهترین,کار،کار,نکردن,است! Icana

شمس الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بی توجهی وزارت نیرو و جهاد کشاورزی به وضعیت رودخانه ها و مسایل آبخیزداری،گفت:ما هرساله در حوزه آبخیز رودخانه سه هزار تنکابن، ذوب شدن یخچال ها در بالادست و حرکت طوفنده حاصل از ذوب این یخچال‌ها را داریم که خسارت های بیشمارو استرس بسیاری برای مردم ایجاد می کند.

نماینده مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی افزود:مسئولان مربوطه به ویژه ستاد بحران باید چند وقت یکبار بسیج شوند تا بتوانند جلوی این خسارت ها را که هم در سه هزار و هم در ارتفاعات کلاردشت وجود دارد را بگیرند.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: یکی ازوظایف مسئولان حوزه آبخیزداری جلوگیری از حرکت این بخچالهاست اما متاسفانه به این موضوع مهم توجهی صورت نمی گیرد.

 

در غرب مازندران چیزی به نام مهندسی رودخانه نداریم/به زعم مسئولان وزارت نیرو بهترین کار،کار نکردن است

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: متاسفانه به علت بی توجهی مسئولان مهندسی رودخانه ها درشمال کشور تعطیل است،به ویژه درغرب مازندران چیزی به نام مهندسی رودخانه نداریم.

شریعت نژاد ادامه داد: در وزارت نیرو  ضعف عملکرد مشهودی وجود دارد و رودخانه ها درغرب مازندران رها شده اند و هیچ اقدام درست و مثبتی درخصوص مهندسی و آبخیزداری آنها صورت نمی گیرد.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس افزود: ظاهرا مسئولان وزارت نیرو به این نتیجه رسیده اند که بهترین کار،کار نکردن است؛بنابراین  از وزارت جهادکشاورزی انتظار داریم حداقل در بحث آبخیزداری ورود پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet