ایام محرم 1398
1394/04/08 12:30:00
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا:

تندروی در باور اصولگرایی محلی از اعراب ندارد/ اصولگرایان از تندروها عبور می‌کنند

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه تندروی در باور اصولگرایی محلی از اعراب ندارد، گفت: قطعا جامعیت جریان اصولگرایی با تندروی سیاسی همخوانی ندارد.
تندروی در باور اصولگرایی محلی از اعراب ندارد/ اصولگرایان از تندروها عبور می‌کنند نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه تندروی در باور اصولگرایی محلی از اعراب ندارد، گفت: قطعا جامعیت جریان اصولگرایی با تندروی سیاسی همخوانی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/95646.jpg تندروی,در,باور,اصولگرایی,محلی,از,اعراب,ندارد/,اصولگرایان,از,تندروها,عبور,می‌کنند Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، بر ضرورت تحقق وحدت اصولگرایان در آستانه انتخابات مجلس تأکید کرد و گفت: متأسفانه در چند سال اخیر جریان اصولگرایی آسیب‌های بسیاری به علت اختلاف رویکرد و نگاه سیاسی دیده است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط کنونی نیروهای اصولگرا باید در جهت هماهنگی و همدلی بیشتر گام بردارند، ادامه داد: قطعا منشور جامعتین باید محور فعالیت و رویکرد اصولگرایان باشد.

وی ادامه داد: در چند ماه اخیر نشست‌هایی میان گروه های مختلف جریان اصولگرایی برگزار شده و خوشبختانه نتایج مثبتی از این جلسات به گوش می‌رسد.

سبحانی‌نیا فعالیت طیف‌ها و گروه تندرو را از عوامل اصلی انشقاق در جریان اصولگرایی دانست و افزود: متأسفانه برخی افراد و گروه‌ها با رویکرد تندروانه و رادیکال خود عملا سدی در برابر وحدت اصولگرایان بوده‌اند، از این‌رو به نظر من در شرایط کنونی این گروه‌های تندرو باید در جهت تغییر نگرش و رویکرد گام بردارند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه قطعا جامعیت جریان اصولگرایی با تندروی سیاسی همخوانی ندارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات مجلس هستیم، گروه‌های تندرو باید نسبت به اصلاح اقدامات و اهداف و رویکردهای خود تلاش کنند، در غیر این صورت قطعا این گروه‌ها در دایره اصولگرایی جایی ندارد، البته به طور حتم بی‌توجهی این گروه‌ها به نصایح بزرگان به ضرر خودشان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet