هدر موبایل
1394/04/12 13:22:00
سرویس اقتصادی
عباسپور عنوان کرد:

بیشترین اشتغالزایی با کمترین سرمایه گذاری درصنعت کفش

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه اشتغالزایی در صنعت کفش با کمترین سرمایه گذاری ممکن است، گفت: تولید کفش در یک اتاق کوچک و با سرمایه ناچیز هم ممکن است، در حالی که برای صنایع بزرگ، باید میلیاردها تومان هزینه کرد.
بیشترین اشتغالزایی با کمترین سرمایه گذاری درصنعت کفش عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه اشتغالزایی در صنعت کفش با کمترین سرمایه گذاری ممکن است، گفت: تولید کفش در یک اتاق کوچک و با سرمایه ناچیز هم ممکن است، در حالی که برای صنایع بزرگ، باید میلیاردها تومان هزینه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/110085.jpg بیشترین,اشتغالزایی,با,کمترین,سرمایه,گذاری,درصنعت,کفش Icana

روح الله عباسپور درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،برضرورت حمایت از صنعت کفش تاکید کرد و گفت: وضع تعرفه‌های ترجیحی تولیدکنندگان کفش را با مشکلات بسیاری مواجه کرد،چرا که این موضوع به افزایش واردات و فراموشی بخش تولید منتهی شد.

 

صنعت کفش بیشترین اشتغالزایی با کمترین هزینه را دارد

نماینده مردم بوئین زهرا درمجلس شورای اسلامی افزود: همچنین نکته دیگراینکه علاوه بر واردات ارزان قیمت، قاچاق کفش نیز وجود دارد و همین موضوعات باعث شده که تولیدکننده داخلی توان رقابت با محصولات خارجی موجود در بازار را نداشته باشد.

وی تصریح کرد:شکی نیست که صنعت کفش بیشترین اشتغالزایی با کمترین هزینه را دارد،درحالی که در بسیاری از صنایع،برای ایجاد یک شغل باید ده‌ها میلیون تومان سرمایه گذاری کرد.

به گفته این‌عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس؛توجه مسئولان ذیربط به صنعت کیف و کفش،علاوه براشتغالزایی،ارزآوری مناسبی را نیز برای کشور به همراه خواهد داشت که توجه به آن امری ضروری است.

 

تولید کفش در یک اتاق کوچک و با سرمایه ناچیز هم ممکن است

این نماینده مردم درمجلس نهم اظهار کرد:مسئولان باید به فکر حمایت ازصنایع خرد و درآمدزا باشند،بطورمثال تولید کفش دریک اتاق کوچک و با سرمایه ناچیز هم ممکن است،درحالی که برای صنایع بزرگ، باید میلیاردها تومان هزینه کرد و این موضوع در تمام شهرستان ها ممکن نیست.

نماینده مردم بوئین زهرا درمجلس با بیان اینکه ایجاد تولیدی کفش با کمترین سرمایه مقدور است،عنوان کرد: اکنون می توان در روستاها تولیدی‌های کیف وکفش را راه اندازی کرده و ظرفیت بالای اشتغال این صنعت در تحقق اقتصاد مقاومتی نیز اثرگذار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet