ایام محرم 1398
1394/04/08 13:26:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلطانی،

وزارت نیرو راهکاری برای پرداخت بدهی به بخش خصوصی ندارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از بدهی وزارت نیرو به بخش خصوصی گفت: متاسفانه مسئولان این وزارت‌خانه باید به طور قطع جوابگو باشند، اما در حال حاضر راهکاری برای این مساله ندارند.
وزارت نیرو راهکاری برای پرداخت بدهی به بخش خصوصی ندارد عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از بدهی وزارت نیرو به بخش خصوصی گفت: متاسفانه مسئولان این وزارت‌خانه باید به طور قطع جوابگو باشند، اما در حال حاضر راهکاری برای این مساله ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/44063.jpg وزارت,نیرو,راهکاری,برای,پرداخت,بدهی,به,بخش,خصوصی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: امیرعباس سلطانی اظهار کرد:‌ متاسفانه چند سال است که وزارت نیرو به بخش خصوصی یا شبه دولتی بدهکاری دارد که این مساله منجر شد تعدادی از نیروگاه‌ها از اختیار وزارت نیرو با قیمت غیر قابل قبول خارج شوند و حتی تعدادی از این نیروگاه‌ها بلااستفاده مانده‌اند.
وی با بیان این که برق به عنوان صنعت ورشکسته مطرح است گفت: علاوه بر نداشتن زیرساخت‌ها، بحث مدیریتی مهمترین عامل در وضعیت این صنعت است که با مسائلی که آقایان وزارت نیرو با آن مواجه هستند هیچ راهکاری ندارند و بخش خصوصی به شدت متضرر شده و چه بسا ممکن است در آینده به دولت برق نفروشد.
نماینده مردم بروجن در مجلس در پایان گفت:‌ متاسفانه هیچ ساز و کار قانونی برای این مساله وجود ندارد؛ وزارت نیرو هم ورود نکرده است.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet