خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/08 15:52:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی پور:

دولت از تدابیر مدیریت شهری تهران در مدیریت تحریم‌ها الگوبرداری کند

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: دولت علاوه بر توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، از تدابیر مدیریت شهری تهران در مدیریت تحریم‌ها الگوبرداری کند.
دولت از تدابیر مدیریت شهری تهران در مدیریت تحریم‌ها الگوبرداری کند نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: دولت علاوه بر توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، از تدابیر مدیریت شهری تهران در مدیریت تحریم‌ها الگوبرداری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/65446.jpg دولت,از,تدابیر,مدیریت,شهری,تهران,در,مدیریت,تحریم‌ها,الگوبرداری,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات چشمگیر پایتخت در شرایط تحریم‌ها و اجرای اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: شهرداری تهران در مدیریت تحریم بسیار موفق عمل کرده است، ما در تهران شاهد پروژه‌های بزرگی مثل ایجاد فضای سبز، زیرگذر، تقاطع‌های هم‌سطح و ... هستیم.
وی افزود: امروز تهران از نظر زیبایی در سطح بسیار عالی قرار دارد، شهرداری تهران با توجه به نیرو و توان داخلی توانسته در اجرای پروژه‌های بزرگ شهری به اقدامات خوبی برسد که این موضوع نشان از تدابیر خوب و موفق آنها در مدیریت کردن تحریم‌ها دارد و با این کار توانسته‌اند تحریم را در تهران پنهان کنند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیریت شهری تهران با وجود مشکلات مالی و تحریم‌ها توانست در توسعه خطوط مترو و عدم تعطیلی در پروژه‌های بزرگ عمرانی به‌خوبی عمل کند و در توسعه آنها نیز تأثیرات  زیادی داشته است.
قاضی‌پور، تلاش دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی را ضعیف دانست و گفت: متأسفانه دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی نتوانسته به‌خوبی عمل کند؛ آنها به جای افزایش صادرات به واردات اهمیت می‌دهند که این موضوع در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیست.
وی تأکید کرد: دولت علاوه بر توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، از تدابیر مدیریت شهری تهران در مدیریت تحریم‌ها الگوبرداری کند.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet