هدر موبایل
1394/04/13 11:07:00
سرویس اقتصادی
عزیزی:

توسعه بخش تعاون با راه اندازی بورس تعاون ممکن می‌شود/ رسانه‌ها فرهنگ‌سازی کنند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر استفاده از توان رسانه ها در فرهنگ‌سازی بخش تعاون گفت: بورس تعاون می تواند زمینه ای را ایجاد کند که مردم با اطمینان خاطر به عنوان اعضای یک تعاونی در اقتصاد کشور مشارکت داشته باشند.
توسعه بخش تعاون با راه اندازی بورس تعاون ممکن می‌شود/ رسانه‌ها فرهنگ‌سازی کنند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر استفاده از توان رسانه ها در فرهنگ‌سازی بخش تعاون گفت: بورس تعاون می تواند زمینه ای را ایجاد کند که مردم با اطمینان خاطر به عنوان اعضای یک تعاونی در اقتصاد کشور مشارکت داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/104600.jpg توسعه,بخش,تعاون,با,راه,اندازی,بورس,تعاون,ممکن,می‌شود/,رسانه‌ها,فرهنگ‌سازی,کنند Icana

قاسم عزیزی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بخش تعاون کشور گفت: باید یکی از اولویت‌های اقتصادی کشور رونق بخش تعاون باشد به دلیل اینکه درقانون اساسی برنقش این بخش در اقتصاد تاکید شده است.

نماینده مردم شازند درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:باید شرایطی درکشور فراهم شود که از فعالان اقتصادی که درقالب شرکت‌های تعاونی فعالیت می کنند،حمایت شود تا این بخش توسعه یابد و همچنین نباید فعالیت‌های بخش تعاون تنها به فعالیت بخش شرکت های تعاونی توزیع کالا خلاصه شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم افزود: یکی از ظرفیت‌های استفاده از بخش خصوصی کاهش هزینه‌ها و افزایش بهروه وری بوده که به رشد تولید و ارتقای کیفیت منتهی می شود.

وی درباره موضوع بورس تعاون ادامه داد:بورس تعاون می تواند زمینه ای را ایجاد کند که مردم با اطمینان خاطر به عنوان اعضای یک تعاونی در اقتصاد کشور مشارکت داشته باشند و نباید فراموش کرد با انجام این مهم، بند یک اقتصاد مقاومتی که روی موضوع مشارکت دادن مردم در اقتصاد تاکید دارد، اجرایی خواهد شد.

 

ضرورت فرهنگ سازی در بخش تعاون در رسانه   

عزیزی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در بخش تعاون توسط رسانه ها، ادامه داد: فعالیت تعاونی ها در بورس، می تواند فعالیت‌های بخش تعاون را شفاف‌ کند که انجام این مهم می تواند باعث جذب سرمایه گذاران بیشتر شود.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس یادآورشد: با بررسی کارشناسی باید عوامل عدم توسعه مطلوب بخش تعاون را به درستی شناسایی کرد و تدابیر مناسب را برای رونق این بخش اتخاذ کرد به دلیل اینکه توسعه این بخش اشتغال زایی به همراه دارد.

پایا ن پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet