خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/04/08 16:25:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادری خبر داد

مأموریت رئیس مجلس به کمیسیون حمایت از تولید ملی برای بررسی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس از مأموریت ویژه رئیس مجلس به این کمیسیون برای بررسی سیاست‌‌های کلی اقتصاد مقاومتی خبر داد.
مأموریت رئیس مجلس به کمیسیون حمایت از تولید ملی برای بررسی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس از مأموریت ویژه رئیس مجلس به این کمیسیون برای بررسی سیاست‌‌های کلی اقتصاد مقاومتی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/102861.jpg مأموریت,رئیس,مجلس,به,کمیسیون,حمایت,از,تولید,ملی,برای,بررسی,سیاست‌های,اقتصاد,مقاومتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: جعفر قادری سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی از مأموریت ویژه رئیس مجلس به این کمیسیون برای بررسی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در 2 نامه جداگانه به کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، به این کمیسیون مأموریت داد تا با اولویت سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را بررسی کرده و گزارش آن را به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه کند.
وی با بیان اینکه اقداماتی در راستای شناسایی قوانین بالا دستی در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در این کمیسیون انجام شده است، افزود: براساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و نیز مأموریت رئیس مجلس به این کمیسیون برای بررسی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، قوانین معارض و خلاءهای قانونی در حوزه اقتصاد مقاومتی شناسایی شده است.
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در همین زمینه، اظهار داشت: مرکز پژوهش‌های محلس کار تحقیقاتی خود را در مورد قوانین مرتبط با اقتصاد مقاومتی انجام داده است و اسناد بالادستی و قوانین مرتبط با این سیاست‌ها نیز استخراج شده است.
قادری در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر قوانین مزاحم و معارض در زمینه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی بررسی و استخراج شده است و از طرفی خلاء‌های قانونی در این حوزه نیز در حال بررسی است.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet