هدر موبایل
1394/04/09 09:37:00
سرویس اقتصادی
قاضی‌پور خبر داد:

اتمام بررسی تفحص از صنعت فولاد/منتظر نوبت‌دهی هیات رئیسه برای بررسی این طرح در صحن هستیم

رئیس هیات تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور از اتمام بررسی طرح تفحص از این صنعت خبر داد.
اتمام بررسی تفحص از صنعت فولاد/منتظر نوبت‌دهی هیات رئیسه برای بررسی این طرح در صحن هستیم رئیس هیات تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور از اتمام بررسی طرح تفحص از این صنعت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/65446.jpg اتمام,بررسی,تفحص,از,صنعت,فولاد/منتظر,نوبت‌دهی,هیات,رئیسه,برای,بررسی,این,طرح,در,صحن,هستیم Icana

نادر قاضی پور درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،از اتمام بررسی طرح تحقیق و تفحص از صنعت فولاد خبرداد و گفت: درحال حاضر این طرح درنوبت رسیدگی در صحن علنی مجلس قرار دارد.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رسیدگی به طرح تفحص از صنعت فولاد با حضور نمایندگان درخواست کننده و برخی مسئولان مربوطه اجرایی به پایان رسیده است، افزود: این طرح مدت هاست برای بررسی و تصویب نهایی به هیات رئیسه مجلس ارجاع شده است.

وی ادامه داد: به طورحتم پس از اتمام تعطیلات دوهفته ای مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه ،پیگیر وضعیت این طرح جهت در نوبت رسیدگی قرار گرفتن آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سرمایه‌گذاری‌های چند صدمیلیارد تومانی،انتصابات در این صنعت، سهمیه‌هایی که در شرکت‌های تولید فولاد وجود دارد،اختلاف قیمت بین ورق تولیدی فولاد به نرخ دولتی و نرخ بازار و همچنین اداره برخی از شرکت‌های زیرمجموعه فولاد توسط کارکنان بازنشسته فولاد از مهم ترین محورهای تفحص از صنعت فولاد است.

شایان ذکر است؛ نادر قاضی‌پور رئیس، هادی قوامی نایب رئیس اول، سیدهادی حسینی نایب رئیس دوم و رمضانعلی سبحانی‌فر اعضای هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet