هدر موبایل
1394/04/09 12:25:00
سرویس فرهنگی
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی؛

مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید کتابخانه مجلس برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید کتابخانه مجلس برگزار شد مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/110517.jpg مراسم,تودیع,و,معارفه,رؤسای,سابق,و,جدید,کتابخانه,مجلس,برگزار,شد Icana

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مراسم تودیع و معارفه محمدحسین رجبی دوانی و محمدرضا مجیدی رؤسای اسبق و جدید کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، امروز با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس قوه مقننه در سالن تشریفات ساختمان مشروطه برگزار شد.

رئیس مجلس در این مراسم از تلاش‌ها و اقدامات دکتر رجبی دوانی رئیس سابق کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر و برای دکتر مجیدی رئیس جدید این نهاد آرزوی موفقیت کرد.

دکتر لاریجانی در حکمی دکتر محمدرضا مجیدی را به سمت رئیس جدید کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی منصوب کرد، که متن حکم به شرخ ذیل است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدرضا مجیدی

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اجرایی به موجب این حکم به سمت رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی منصوب می‌شوید.

انتظار دارم ضمن استفاده از ظرفیت‌های موجود و با بکارگیری مدیران و نیروهای متعهد، متخصص و کارآمد و استفاده از نظرات کارشناسان، صاحب نظران، فرهیختگان و همچنین ارتباط نزدیک با مراکز علمی، فرهنگی، انتشاراتی و توسعه همکاری بین کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مراکز اسنادی در تقویت و رونق گنجینه‌های این مرکز مهم بیافزایید.

همچنین دکتر لاریجانی رئیس قوه مقننه در پیامی از تلاش‌های دکتر رجبی دوانی تقدیر و تشکر کرد، که متن پیام به شرح ذیل است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

جناب آقای محمدحسین رجبی دوانی

نظر به خاتمه دوره مسئولیت جنابعالی به عنوان رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، ضمن تجلیل از کوشش و تلاش‌ها، توفیق روزافزون شما را در خدمت به فرهنگ و ادب و اندیشه این مرز و بوم از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم.

لازم به ذکر است که در این مراسم نمایندگانی همچون غلامعلی حداد عادل، احمد توکلی، کاظم جلالی و رحیمی رئیس دیوان محاسبات، علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس، امیدوار رضایی معاون قوانین مجلس، حسین مظفر معاون نظارت مجلس و محمد جعفری رئیس حوزه ریاست مجلس حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet