ایام محرم 1398
1394/04/13 15:12:37
سرویس اقتصادی
قاضی پور تاکید کرد:

درخواست تمدید 6 ماهه بررسی تفحص از تبصره 13/ضرورت شفاف‌سازی عملکرد ستاد‌ مد‌یریت حمل و نقل و سوخت کشور

عضو هیات تحقیق و تفحص از تبصره ۱۳از درخواست اعضای این هیات برای تمدید مهلت ۶ ماهه جهت جمع بندی این طرح خبرداد.
درخواست تمدید 6 ماهه بررسی تفحص از تبصره 13/ضرورت شفاف‌سازی عملکرد ستاد‌ مد‌یریت حمل و نقل و سوخت کشور عضو هیات تحقیق و تفحص از تبصره 13از درخواست اعضای این هیات برای تمدید مهلت 6 ماهه جهت جمع بندی این طرح خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/65441.jpg درخواست,تمدید,6,ماهه,بررسی,تفحص,از,تبصره,13/ضرورت,شفاف‌سازی,عملکرد,ستاد‌,مد‌یریت,حمل,و,نقل,و,سوخت,کشور Icana

نادر قاضی پور درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به بررسی طرح تحقیق و تفحص از تحقیق و تفحص از ستاد‌ مد‌یریت حمل و نقل و سوخت کشورتحت عنوان تبصره 13 در مجلس، گفت:این طرح هفته گذشته با حضور برخی نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت که برای جمع بندی نهایی دراین رابطه به جلسه بعدی موکول شد.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی،با انتقاد از معطل ماندن طرح تفحص از تبصره 13 بیش از 3 سال،افزود: 3 سال از زمان طرح این تحقیق و تفحص درمجلس می گذرد؛اما هنور اقدامی در این باره صورت نگرفته است.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید برضرورت تسریع در تعیین تکلیف تفحص از تبصره 13، ادامه داد: در جلسه گذشته در جریان بررسی این طرح مقرر شد فرصتی 6 ماهه برای پیگیری آن از هیات رئیسه مجلس مطالبه شود.

وی افزود: پس از تعطیلات 2 هفته ای مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه درخواستی مبنی بر تمدید 6 ماهه زمان بررسی طرح مذکور به هیات رئیسه ارجاع خواهد شد.

قاضی پور با اشاره به محورهای طرح تفحص از تبصره 13، تصریح کرد:موضوع بهینه سازی سوخت و واردات خودروهای 6 و 8 سیلندری و همچنین نحوه توزیع کارت‌ها و شارژ‌کارت‌های سوخت از محورهای این تحقیق و تفحص است.

عضوهیات تحقیق و تفحص از تبصره 13 تاکید کرد:پیگیر تعیین تکلیف طرح تفحص از تحقیق و تفحص از ستاد‌ مد‌یریت حمل و نقل و سوخت کشوربرای شفاف‌سازی موضوع هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet