هدر موبایل
1394/04/09 15:02:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مجلس:

تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی غرب ایستاده است

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: حال که تیم مذاکره کننده در برابر زیاده خواهی غرب ایستاده است، هرگونه تضعیف این تیم، ظلم و اجحاف بزرگی محسوب می شود.
تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی غرب ایستاده است نماینده مردم رشت در مجلس گفت: حال که تیم مذاکره کننده در برابر زیاده خواهی غرب ایستاده است، هرگونه تضعیف این تیم، ظلم و اجحاف بزرگی محسوب می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42933.jpg تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای,در,برابر,زیاده,خواهی,غرب,ایستاده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به ادامه مراحل نهایی مذاکرات هسته ای در وین، افزود: تاکنون انحرافی در عملکرد تیم مذاکره کننده هسته ای دیده نشده است.
وی تصریح کرد: با توجه به این که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که باید از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت شود، در شرایط کنونی هرگونه تضعیف تیم مذاکره کننده درجهت خشنودی صهیونیست ها است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی های غرب و روش هایی که آن ها برای خسته کردن تیم مذاکره کننده به کار می برند، ایستاده است.
جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر این که تضعیف تیم مذاکره کننده از درون کشور، ظلم و اجحاف بزرگی است، تصریح کرد: تحلیل های نادرست و سخنان بی مورد، خواسته یا ناخواسته باعث اذیت، به هم ریختن تمرکز و گرفتن انرژی مذاکره کنندگان در وین خواهد شد و ما باید با حمایت های منطقی روحیه و انرژی تیم مذاکره کننده را ارتقا دهیم .
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به همراه حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی صبح سه شنبه برای شرکت در آخرین دور از مذاکرات هسته ای عازم وین شد.
انتهای پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet