هدر موبایل
1394/04/10 11:13:44
سرویس اقتصادی
حسین زاده:

هفته آینده؛ سومین نشست مشترک استیضاح‌کنندگان با آخوندی برگزار می شود

عضو کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست مشترک استیضاح‌کنندگان وزیر راه و شهرسازی با آخوندی خبرداد.
هفته آینده؛ سومین نشست مشترک استیضاح‌کنندگان با آخوندی برگزار می شود عضو کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست مشترک استیضاح‌کنندگان وزیر راه و شهرسازی با آخوندی خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/42979.jpg هفته,آینده؛,سومین,نشست,مشترک,استیضاح‌کنندگان,با,آخوندی,برگزار,می,شود Icana

عبدالکریم حسین زاده درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نشست مشترک استیضاح‌کنندگان وزیر راه و شهرسازی با آخوندی برای سومین بار در هفته آینده برگزار می شود.

نماینده مردم نقده و اشنویه درمجلس شورای اسلامی افزود: دراین نشست وزیر راه شهرسازی توضیحاتی درباره موارد موارد مورد استیضاح ازجمله برنامه‌های این وزارتخانه برای ساماندهی مسکن مهر برای نمایندگان استیضاح‌کننده ارائه خواهد کرد.

عضوکمیسیون عمران مجلس درخصوص ارائه گزارش نهایی و پیگیری موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی درصحن علنی مجلس، تصریح کرد:تاکنون تصمیمی از سوی کمیسیون عمران برای این موضوع اعلام نشده است.

حسین زاده ادامه داد: براساس آئین نامه اعضای کمیسیون باید به صورت یکپارچه نظر خود  در رابطه با استیضاح را اعلام کنند و سپس درمورد آن تصمیم گیری شود که هنوز جلسه ای در این خصوص نداشته ایم.

عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: شاید با تشکیل این جلسه فضای بهتری ایجاد شده و دولت بتواند در چند ماه فصل کاری باقیمانده کارهای عمرانی را به نحو مطلوبتری پیش ببرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همچنین آخوندی هفته آینده قرار است با حضور در فراکسیون کارگری مجلس  درباره مسکن کارگران توضیحاتی را برای نمایندگان مجلس ارائه کند.

بر اساس این گزارش  قرار است موضوع مسکن کارگران در یکی از جلسات هفته آینده فراکسیون کارگری  مورد بررسی قرار گیرد.و وزیر راه و شهرسازی به همراه تعدادی از معاونش در این جلسه حضور یابند و توضیحاتی پیرامون آخرین وضعیت مسکن کارگران به اعضای فراکسیون ارائه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet