هدر موبایل
1394/04/13 11:28:34
سرویس اقتصادی
اکبریان:

تولیدکنندگان کارمند بانک شده اند/ همایش‌های روز صنعت ثمره داشته باشند

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صحبت‌های شعاری در روز صنعت انتقاد کرد و گفت: اکنون بسیاری از تولید کنندگان، گرفتار بدهی‌های بانکی هستند و به نوعی می توان آنها را کارمند بانک دانست، چرا که کل سود آنها نصیب بانک‌ها می شود.
تولیدکنندگان کارمند بانک شده اند/ همایش‌های روز صنعت ثمره داشته باشند عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صحبت‌های شعاری در روز صنعت انتقاد کرد و گفت: اکنون بسیاری از تولید کنندگان، گرفتار بدهی‌های بانکی هستند و به نوعی می توان آنها را کارمند بانک دانست، چرا که کل سود آنها نصیب بانک‌ها می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg تولیدکنندگان,کارمند,بانک,شده,اند/,همایش‌های,روز,صنعت,ثمره,داشته,باشند Icana

عزیز اکبریان درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،ازبرگزاری همایش‌های بدون ثمره به مناسبت روز صنعت،معدن و تجارت انتقاد کرد و گفت:درهمایش‌هایی که به مناسبت ایام مختلف مانند روز صنعت برگزار می شود،اغلب صحبت ها شعاری بوده و جنبه عملیاتی ندارند.

 

در صنعت خودرو نیز نمی توان ادعای رشد کرد

نماینده مردم کرج،اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: اکنون بنا به دلایلی از قبیل تحریم، تولید شرایط نامسائدی دارد،اما وزیر صنعت به تازگی اعلام کرده که صنعت کشور نسبت به سال گذشته رشد 3 درصدی داشته است،در حالی که این رشد تنها مربوط به صنعت خودرو بوده و سایر صنایع از رشد قابل توجهی برخوردار نبودند.

وی تصریح کرد:همچنین موضوع حائز اهمیت اینکه در صنعت خودرو نیز نمی توان ادعای رشد کرد، چرا که میزان تولید خودرو نسبت به 4 سال پیش کاهش یافته و نمی توان دلخوش به رشد صنعت بود.

به گفته نایب رییس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس؛بخش صنعت و معدن در کشور مظلوم واقع شده و باید به این بخش توجه بیشتری داشت.

 

امروز عرصه تولید،عرصه جهاد است/بسیاری از تولیدکنندگان گرفتار بدهی‌های بانکی هستند

اکبریان ادامه داد:با فعال شدن بخش صنعت و معدن،علاوه بر رفع معضل بیکاری، اقتصاد مقاومتی نیز محقق خواهد شد و رهبرمقام معظم رهبری بارها به این موضوع تاکید کرده اند.

این نمایندهمردم درمجلس نهم همچنین خطاب به تولیدکنندگان،ادامه داد: امروز عرصه تولید،عرصه جهاد است و به منظور تقویت قدرت کشور درعرصه های بین المللی، باید بر بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد.

نماینده مردم کرج،اشتهارد و آسارا درمجلس همچنین خطاب به مسئولان دولت نیز برضرورت حمایت از تولیدکنندگان تاکید وتصرح کرد: اکنون بسیاری از تولیدکنندگان،گرفتار بدهی‌های بانکی هستند و به نوعی می توان آنها را کارمند بانک دانست، چرا که کل سود آنها نصیب بانک‌ها می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet